Adwokaci i prawnicy

płyty granitowe strzegom

Dziedziną, którą profesjonalnie postanowiła się zająć strzegomska firma SIGNIA, jest kamieniarstwo. Specjalizujemy się w imporcie i montażu tego naturalnego materiału na potrzeby inwestycji budowlanych, a także produkcji różnorodnych elementów z jego zastosowaniem, takich jak chociażby schody, płyty czy nagrobki.

adwokat gdynia

Kancelaria adwokacka w Gdyni Barbara Kaszyńska świadczy pomoc osobom prywatnym oraz realizuje usługi w zakresie obsługi firm. Firma zapewnia pomoc radcy prawnego oraz adwokata w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, własności intelektualnej, pracy, administracyjnym oraz podatkowym. Zapewniamy doradztwo, jak też zapewniamy zastępstwo procesowe przed sądami wszystkich instancji, przed prokuraturą oraz innymi organami postępowania przygotowawczego, jak też organami administracji państwowej i samorządowej.

adwokat prawo pracy warszawa

Przemysław Karoń jest prawnikiem, który swoją kancelarię prowadzi na terenie Częstochowy. Biuro to prowadzi prężną współpracę z licznymi Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. W stosunku do drugiej z kategorii, podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu prawa podatkowego, międzynarodowego oraz spółek handlowych. Podczas analizy kwestii posługujemy się literą norm nie tylko znajdujących swoje źródło na gruncie Polski, ale i w obszarze regulacji międzynarodowych. Wstępna konsultacja pomoże określić tor relacji.

Kancelaria adwokacka

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowała dla Państwa nasza kancelaria adwokacka. Warszawa to miejsce, gdzie zlokalizowana została nasza siedziba, w której znajdziecie Państwo specjalistów, którzy preferują obszary prawa, takie jak na przykład prawo rodzinne czy też prawo karne. Baszuk Czernicka Baszuk Adwokacka Spółka Partnerska zaprasza do współpracy!

Kancelaria notarialna Warszawa Mokotów

Nasze biuro świadczy usługi z zakresu sporządzania aktów prawnych oraz oświadczeń dotyczących na przykład spółek handlowych oraz przyjęcia na przechowanie pieniędzy. Kancelaria notarialna na warszawskim Mokotowie oferuje także pomoc w zakresie majątkowych spraw małżeńskich, spraw spadkowych oraz przeniesienia własności nieruchomości.

Kancelaria prawna Toruń

Nasi adwokaci zajmują się między innymi sprawami z zakresu windykacji należności, podziału nieruchomości oraz likwidacji spółek. Toruńska kancelaria prawna świadczy także pomoc w sytuacji unieważnienia małżeństwa, rozwodu oraz ustalenia władzy rodzicielskiej. Nasze usługi obejmują również sporządzanie regulaminów pracy oaz wynagrodzenia.