Adwokaci i prawnicy

Odszkodowania adwokat

W zakresie wykonywanych przez Kancelarię działań ważne miejsce zajmują odszkodowania. Adwokat udziela porad oraz reprezentuje klientów w procesach sądowych z pracodawcami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami publicznymi w sprawie zadośćuczynień. Pełna lista podejmowanych działań została opublikowana na stronie internetowej.

Adwokat sprawy karne

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajdziecie usługi, jakie wykonuje dla Was nasz adwokat. Sprawy karne stanowią jedną z dziedzin prawa, w jakiej się specjalizujemy. Przygotowane przez nas zostaną potrzebne Wam dokumenty, takie jak na przykład wnioski sądowe czy też innego typu akta procesowe. Zajmujemy się również analizowaniem wybranych zagadnień i udzielaniem porad prawnych w ich zakresie. Stanowimy przedstawicielstwo dla naszych klientów przed właściwymi organami.

Notariusze Bydgoszcz

W swojej kancelarii w Bydgoszczy, Ewa Montowska dokonuje takich czynności, jak spisywanie protokołów, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, a także przechowuje papiery wartościowe, pieniądze oraz dokumenty. Ponadto, jako notariusz, upoważniona jest ona do sporządzania protestów weksli oraz czeków.

umów wizytę z radcą prawnym

Świadczymy pomoc dla klientów indywidualnych i biznesowych w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, administracyjnych i innych. Sporządzamy i sprawdzamy oficjalne dokumenty oraz reprezentujemy klientów przed sądami. Umów wizytę z radcą prawnym za pośrednictwem naszej strony internetowej, wybierając rodzaj spotkania oraz odpowiadającą Ci datę i godzinę.

Prawo pracy

Indywidualna kancelaria świadczy pomoc w Warszawie. Podejmuje się spraw z zakresu takich dziedzin jak m.in. prawo pracy. Do jej obowiązków należy wówczas wydawanie opinii, negocjowanie i przygotowywanie umów o zakazie konkurencji, uczestniczenie i reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych dotyczących mobbingu.

Kancelaria Adwokacka Wilanów

Świadczymy pomoc osobom, które zaciągnęły kredyt w szwajcarskiej walucie. Kancelaria Adwokacka w Wilanowie podejmuje się analizy umowy kredytowej, która pozwoli ocenić, czy nie zawiera ona możliwych do podważenia zapisów. Doradzamy klientom w sprawie i udzielamy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących kredytu we frankach.