Adwokaci i prawnicy

Kancelaria adwokacka

Zachęcamy do sprawdzenia oferty, jaką przygotowała dla Państwa nasza kancelaria adwokacka. Warszawa to miejsce, gdzie zlokalizowana została nasza siedziba, w której znajdziecie Państwo specjalistów, którzy preferują obszary prawa, takie jak na przykład prawo rodzinne czy też prawo karne. Baszuk Czernicka Baszuk Adwokacka Spółka Partnerska zaprasza do współpracy!

Porady prawne Łomża

Reprezentujemy naszych klientów (zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze) podczas różnorodnych procesów sądowych. Porady prawne udzielamy na terenie Łomży, a także drogą online, wspierając m.in. w zakresie kodeksu karnego, w sprawach rodzinnych, majątkowych, gospodarczych czy pozyskiwaniu odszkodowań.

Komornicy Częstochowa

Podstawowym celem naszej działalności jest realizowanie zadań nałożonych przez prawo, a jako komornicy specjalizujemy się w egzekwowaniu należności pieniężnych, eksmisjach, spisach inwentarza oraz wydawaniu nieruchomości. Świadczymy nasz usługi w Częstochowie oraz w powiatach kłobuskim i częstochowskim.

Odszkodowania adwokat

W zakresie wykonywanych przez Kancelarię działań ważne miejsce zajmują odszkodowania. Adwokat udziela porad oraz reprezentuje klientów w procesach sądowych z pracodawcami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami publicznymi w sprawie zadośćuczynień. Pełna lista podejmowanych działań została opublikowana na stronie internetowej.