Adwokaci i prawnicy

Odszkodowania adwokat

W zakresie wykonywanych przez Kancelarię działań ważne miejsce zajmują odszkodowania. Adwokat udziela porad oraz reprezentuje klientów w procesach sądowych z pracodawcami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami publicznymi w sprawie zadośćuczynień. Pełna lista podejmowanych działań została opublikowana na stronie internetowej.

Adwokat sprawy karne

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajdziecie usługi, jakie wykonuje dla Was nasz adwokat. Sprawy karne stanowią jedną z dziedzin prawa, w jakiej się specjalizujemy. Przygotowane przez nas zostaną potrzebne Wam dokumenty, takie jak na przykład wnioski sądowe czy też innego typu akta procesowe. Zajmujemy się również analizowaniem wybranych zagadnień i udzielaniem porad prawnych w ich zakresie. Stanowimy przedstawicielstwo dla naszych klientów przed właściwymi organami.

Notariusz Bydgoszcz

W swojej kancelarii w Bydgoszczy, Ewa Montowska dokonuje takich czynności, jak spisywanie protokołów, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, a także przechowuje papiery wartościowe, pieniądze oraz dokumenty. Ponadto, jako notariusz, upoważniona jest ona do sporządzania protestów weksli oraz czeków.

Adwokat Warszawa

Świadczymy usługi z zakresu pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Verba-Lex to miejsce, w którym udzielane są porady, przygotowywane dokumenty procesowe. Nasz warszawski adwokat zajmuje się także obsługą prawną firm. Każde zlecenie tego typu traktujemy indywidualnie i realizujemy w oparciu o wytyczne pozostawione przez klienta.