Adwokaci i prawnicy

Odszkodowania adwokat

W zakresie wykonywanych przez Kancelarię działań ważne miejsce zajmują odszkodowania. Adwokat udziela porad oraz reprezentuje klientów w procesach sądowych z pracodawcami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami publicznymi w sprawie zadośćuczynień. Pełna lista podejmowanych działań została opublikowana na stronie internetowej.

umów wizytę z radcą prawnym

Świadczymy pomoc dla klientów indywidualnych i biznesowych w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, administracyjnych i innych. Sporządzamy i sprawdzamy oficjalne dokumenty oraz reprezentujemy klientów przed sądami. Umów wizytę z radcą prawnym za pośrednictwem naszej strony internetowej, wybierając rodzaj spotkania oraz odpowiadającą Ci datę i godzinę.

Kancelaria prawna Lublin

Nasi prawnicy prowadzą sprawy sądowe zarówno przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych, którzy znaleźli się w złej sytuacji życiowej. Nasza kancelaria prawna znajduje się w Lublinie, gdzie zajmujemy się przede wszystkim sprawami odszkodowawczymi. Prowadzimy postępowania przeciwko ubezpieczycielom, bankom oraz placówkom leczniczym.

Podział majątku Częstochowa

Oferujmy naszym Klientom z Częstochowy możliwość zasięgnięcia porady z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, gospodarczego i innych. Jako radcy prawni reprezentujemy strony w postępowaniach sądowych dotyczących rozwodów, restrukturyzacji zadłużenia a także prowadzimy windykację należności i sprawy o podział majątku.

kremacja Kraków

Jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie form chowania zmarłych, jest tak zwana kremacja. Proces ten zyskał sporą popularność przede wszystkim w ostatniej dekadzie. W naszym zakładzie można korzystać z tej właśnie możliwości. Zapraszamy do naszego obiektu ulokowanego w Krakowie, w którym wykonywana jest ta czynność.

Blog o przepisach prawa budowlanego

Nasz blog to doskonałe źródło informacji dla wszystkich związanych z przemysłem budowlanym. Znajdziesz u nas aktualne, rzetelne i profesjonalne informacje dotyczące przepisów prawa budowlanego. Nasz zespół ekspertów stale monitoruje zmiany i nowelizacje w prawie, aby dostarczać Tobie najnowsze i kompleksowe treści. Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, inwestorem czy wykonawcą, nasz blog pomoże Ci zrozumieć i zastosować najnowsze przepisy budowlane. Posiadamy bogate zasoby, w których znajdziesz porady, wyjaśnienia oraz praktyczne przykłady. Jeśli szukasz profesjonalnej wiedzy na temat przepisów prawa budowlanego, z pewnością trafiłeś we właściwe miejsce. Dołącz do naszej społeczności i poszerz swoją wiedzę!