Adwokaci i prawnicy

Odszkodowania adwokat

W zakresie wykonywanych przez Kancelarię działań ważne miejsce zajmują odszkodowania. Adwokat udziela porad oraz reprezentuje klientów w procesach sądowych z pracodawcami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami publicznymi w sprawie zadośćuczynień. Pełna lista podejmowanych działań została opublikowana na stronie internetowej.

Adwokat sprawy karne

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajdziecie usługi, jakie wykonuje dla Was nasz adwokat. Sprawy karne stanowią jedną z dziedzin prawa, w jakiej się specjalizujemy. Przygotowane przez nas zostaną potrzebne Wam dokumenty, takie jak na przykład wnioski sądowe czy też innego typu akta procesowe. Zajmujemy się również analizowaniem wybranych zagadnień i udzielaniem porad prawnych w ich zakresie. Stanowimy przedstawicielstwo dla naszych klientów przed właściwymi organami.

Notariusz Bydgoszcz

W swojej kancelarii w Bydgoszczy, Ewa Montowska dokonuje takich czynności, jak spisywanie protokołów, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, a także przechowuje papiery wartościowe, pieniądze oraz dokumenty. Ponadto, jako notariusz, upoważniona jest ona do sporządzania protestów weksli oraz czeków.

umów wizytę z radcą prawnym

Świadczymy pomoc dla klientów indywidualnych i biznesowych w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, administracyjnych i innych. Sporządzamy i sprawdzamy oficjalne dokumenty oraz reprezentujemy klientów przed sądami. Umów wizytę z radcą prawnym za pośrednictwem naszej strony internetowej, wybierając rodzaj spotkania oraz odpowiadającą Ci datę i godzinę.