Eksploracja, akomodacja, transport

Odchudzanie nad morzem

Zastanawiasz się gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Polecamy wynajem domków nad morzem w świetnie wyposażonym ośrodku wczasowym. Naszą specjalnością jest jednak organizowanie tanich wczasów odchudzających. Serwujemy dania oparte na diecie 100 kcal. Przygotowuje je doświadczony kucharz, korzystając z przetworów sojowych, świeżych warzyw i sezonowo dostępnych owoców. 3 posiłki dziennie serwujemy w przyjaznej atmosferze. Ponadto zapewniamy treningi z instruktorem i możliwość skorzystania z zabiegów.

komunia święta Bydgoszcz

Restauracja hotelu Maraton oferuje wynajem sali do organizacji imprez okolicznościowych. Komunia święta w Bydgoszczy może zostać uświetniona przyjęciem właśnie w naszym lokalu. Zapewniamy efektowne przystrojenie wnętrza, smaczny i efektownie serwowany catering. Możemy też zorganizować dodatkowe atrakcje, np. animatora dla dzieci.

Niechorze pokoje

Jeśli planujesz wypoczynek nad morzem, to warto wybrać się do Niechorza. Poza relaksem na plaży, możesz skorzystać z wielu atrakcji, takich jak Park Miniatur Latarni Morskich czy Muzeum Rybołówstwa. Ponadto oferujemy wysokiej jakości pokoje oraz dwupoziomowe apartamenty dla najbardziej wymagających gości.

Pokoje Toruń

Zastanawiasz się gdzie spędzić weekend lub dłuższy urlop? Polecamy zarezerwowanie miejsca w jednym z 8 ekskluzywnych apartamentów w Toruniu. Każdy z pokój ma około 50 m kw, podzielony jest na strefę sypialnianą z wygodnym łożem typu King (dwuosobowym, nie z dwóch połączonych pojedynczych) i salon z miejscem do wykonywania zadań służbowych przy biurku. Ponadto w apartamentach znajdują się przestronne łazienki z wnętrzami z marmuru. Wypocznij, naładuj baterię i zwiedzaj zabytkowe miasto z piękną Starówką.

producent odzieży żeglarskiej

Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą sztormiaków oraz termoaktywnego ubioru dla osób aktywnych. Jako producent odzieży żeglarskiej oferujemy tylko sprawdzone i polecane przez naszych klientów elementy stroju. Jesteśmy także bezpośrednim dostawcą branżowych artykułów dla szkoły kapitana Baranowskiego.

Domki na wodzie

Przygotowaliśmy atrakcję turystyczną w postaci pływających obiektów hotelowych. Domki na wodzie zapewniają komfortowy wypoczynek na łonie natury. Wnętrze składa się z dwóch pokoi, łazienki oraz aneksu kuchennego, w którym można przygotować ciepły posiłek. Na pokładzie mogą maksymalnie przebywać cztery osoby.