Imprezy integracyjne i eventy, Śluby

organizacja imprez firmowych Poznań

Ta noc zapadnie panu młodemu na długo w pamięć! Wszystkim mężczyznom chcącym wyprawić wieczór kawalerski we Wrocławiu, polecamy skorzystanie z naszej bogatej oferty atrakcji. Dzielą się one na standardowe oraz dostarczające zastrzyku adrenaliny. Na pierwsze składa się clubbing, wynajęcie limuzyny lub dancebusu, striptease, fotograf, degustacja whisky. Z kolei wśród drugich znajdą Panowie firewalking, quady, aresztowanie pana młodego, skok ze spadochronem, tor wyścigowy, gokarty, paintball i strzelnicę.

Organizacja imprez integracyjnych

Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych oraz wieczorków tematycznych. Nasze usługi są znane i cenione wśród wielu klientów. Oferujemy doskonałą kuchnie oraz wiele ciekawych atrakcji. Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą organizacji imprez integracyjnych na terenie całej Polski. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupionych usług.

skoki w tandemie

Wszystkich zainteresowanych sportami ekstremalnymi zapraszamy do skorzystania z oferty Sky Camp. Organizujemy skoki w tandemie. Nasi instruktorzy przeprowadzają krótką naukę zachowania podczas lotu, a następnie wznosimy się wszyscy na wysokość 4000 metrów. To właśnie z tego pułapu, z pokładu samolotu Pilatus Porter (PC-6) wyskoczysz wraz z naszym instruktorem. Lot trwa około 10-12 minut, podczas których doznasz niezapomnianych wrażeń i przeżyjesz niezwykłe emocje. Zachęcamy do zapoznania się w pełni z naszą ofertą.

nadruki na odzież sportową

Organizujesz zawody i potrzebujesz oryginalnych koszulek biegowych ze znakowaniem? Oferujemy ciekawe nadruki na odzież sportową, dzięki czemu Twoje ubrania będą jedyne w swoim rodzaju. Dodatkowo, wykonamy dla Ciebie również medale i statuetki, które będą świetną pamiątką dla każdego uczestnika wyścigu.