Imprezy integracyjne i eventy, Śluby

skoki w tandemie

Wszystkich zainteresowanych sportami ekstremalnymi zapraszamy do skorzystania z oferty Sky Camp. Organizujemy skoki w tandemie. Nasi instruktorzy przeprowadzają krótką naukę zachowania podczas lotu, a następnie wznosimy się wszyscy na wysokość 4000 metrów. To właśnie z tego pułapu, z pokładu samolotu Pilatus Porter (PC-6) wyskoczysz wraz z naszym instruktorem. Lot trwa około 10-12 minut, podczas których doznasz niezapomnianych wrażeń i przeżyjesz niezwykłe emocje. Zachęcamy do zapoznania się w pełni z naszą ofertą.

nadruki na odzież sportową

Organizujesz zawody i potrzebujesz oryginalnych koszulek biegowych ze znakowaniem? Oferujemy ciekawe nadruki na odzież sportową, dzięki czemu Twoje ubrania będą jedyne w swoim rodzaju. Dodatkowo, wykonamy dla Ciebie również medale i statuetki, które będą świetną pamiątką dla każdego uczestnika wyścigu.

paintball

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie wieczoru kawalerskiego, spotkania firmowego albo imprezy integracyjnej w aktywny sposób, to jesteś w dobrym miejscu. Nasza firma oferuje obiekt, w którym można zagrać w paintball, laser tag lub airsoft, a następnie zrelaksować się przy grillu i odpocząć po wymagającej grze.

Legowisko kanibala

Nasz warszawski Escape Room to miejsce, z którego można wyjść, ale najpierw trzeba nieco ruszyć głową. Zagadkownia zaprasza do niezwykłej przygody pełnej tajemnic, dzięki której rozwikłacie zagadkę i będziecie mogli poczuć dumę z wydostania się z legowiska kanibala. Każdy uczestnik ma godzinę, by się wydostać - oczywiście zapraszamy zarówno w pojedynkę, jak również parami i w większych grupach. Zapewnimy doskonałe emocje i wieczór, którego szybko nie zapomnicie...