Kuchnie świata

Wędkarstwo morskie

Czas na inwestycję w swoje hobby! Wybierz wędkarstwo morskie i wyprawy, na które wyruszamy we Władysławowie. Proponujemy połowy dorsza, które są ekscytujące i jednocześnie odprężające. Jako miłośnicy takich wypraw już nie możemy doczekać się kolejnej - właśnie z Tobą! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Producent słodyczy

Działająca w branży spożywczej od 1978 roku firma MAKO to doświadczony producent słodyczy i innych wyrobów cukierniczych. Naszą specjalnością są tzw. ciepłe lody w różnych formach i kształtach, rurki nadziewane, bezy, oponki i kulki kukurydziane w polewie toffi, a także krążki bezowe do tortów i słomka ptysiowa. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wszelkie niezbędne certyfikaty, potwierdzające dostosowanie warunków produkcji w naszym zakładzie do wymagań Unii Europejskiej oraz najwyższą jakość naszych wyrobów.

Przepis na pizze

Wielokrotnie przekonaliśmy się, iż jednym z ukochanych,zagranicznych dań Polaków jest... pizza. Właśnie tak. Ten pszenny placek, wypełniony składnikami oraz zapieczony serem, a to wszystko przy użyciu doskonałego pomidorowego sosu, skradł serca zarówno młodych jak i dorosłych osób. Jaki jest sekret tego uwielbianego dania? No właśnie... tego już chyba nikt nie wie, ponieważ ilu ludzi, tyle receptura doskonałe włoskie dania. Doradca Smaku zdradza jednak czytelnikom sekretny, włoski przepis na pizzę.