Nowoczesne rozwiązania, narzędzia elektryczne, Telewizja

Drukarnia etykiet

W firmie Zakład Poligraficzny Ekorol znajdują się wydajne drukarki etykiet samoprzylepnych z nadrukiem. Każdy produkt oprócz kodu kresowego powinien posiadać taką etykietę. Jest na niej zawarte dość dużo ważnych informacji. Często ubrania czy też garnki posiadają swoją etykietę. Drukarki etykiet są to zazwyczaj małe urządzenia, które drukują odpowiednią etykietę dla danego towaru. Oczywiście takie etykiety można zmieniać i nadawać im zupełnie indywidualny wygląd. Zachęcamy do skorzystania z oferty Ekorol.

Worki filtracyjne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne worki filtracyjne, jakie wykonane są z różnego typu materiałów, dzięki czemu możliwe jest ich stosowanie w różnych obszarach. Nasze worki filtracyjne to różne rozmiary czy wielkości, jakie możecie Państwo dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy na stronę.

Regulator temperatury

Doskonałej jakości, niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze regulatory temperatury dostępne są w ofercie naszego sklepu. Pomogą one państwu w utrzymaniu pożądanego ciepła w biurach oraz mieszkaniach. Niektóre termostaty mają również funkcję uruchamiania za pomocą sygnału SMS - umożliwi to państwu precyzyjną kontrolę nawet w podróży.

Taśmy transportujące

Szukasz produktów najlepszej jakości w najniższych cenach? Potrzebne ci są trwałe taśmy transportujące? Trafiłeś więc idealnie! Firma Gumalit-Haas ma do zaoferowania artykuły gumowe, które przetrwają nawet najgorsze warunki. Nasz profesjonalizm usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

Tartak Bydgoszcz

Chcielibyście zakupić drewno budowlane, które jest poddane procesowi impregnacji zarówno zanurzeniowej, jak i ciśnieniowej? W takim wypadku koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową bydgoskiego tartaku PHU HOLZbud, który szybko realizuje każde zlecenie, a jednocześnie gwarantuje, że ich produkty na długo zachowają swoją jakość.

Szlifowanie kół zębatych

Powierzchnia metalowych elementów urządzeń i maszyn powinna być pozbawiona wszelkich nierówności i zgrubień. Fachowcom z Metal Technology zlecisz szlifowanie kół zębatych, pryzm kątowych czy prowadnic korpusów. Zajmujemy się także przedmiotami o dużych rozmiarach i płaskim kształcie oraz ostrzeniem noży do gilotyn czy stempli.

Ogniwa fotowoltaiczne

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszej jakości ogniwa fotowoltaiczne. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na oszczędnym i ekologicznym pozyskiwaniu energii elektrycznej. Systemy, które proponujemy to charakteryzujące się wysoką jakością i skutecznością procesy przetwarzania promieni słonecznych w energię elektryczną. Ogniwa fotowoltaiczne to doskonałe rozwiązanie dla każdego! Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej.

Naprawa paneli

W dzisiejszych czasach pełnej automatyzacji przemysłu, elektroniczny moduł sterujący jest jednym z najważniejszych dla prawidłowego funkcjonowania całego układu. W przypadku jego awarii, konieczne jest sprawdzenie go przy wykorzystaniu specjalistycznej aparatury diagnostycznej. Naprawa paneli realizowana przez firmę Adegis odbywa się właśnie na tego rodzaju sprzęcie. Zespół naszych doświadczonych techników i mechaników bardzo szybko dokona diagnozy usterki, a także przedstawi całościowy kosztorys serwisu.

Zawiesia łańcuchowe

Specjalista od sprzętu dźwigającego i podnoszącego, przedsiębiorstwo Metalmex-Instel, zachęca Państwa do sprawdzenia oferty zawiesi łańcuchowych. Zdając sobie sprawę z odmiennych potrzeb zakładów przemysłowych przygotowaliśmy materiały o odmiennych rozmiarach i udźwigu, różnych klas, a także łańcuchowe czy liny stalowe.

Sprzęgło podatne

Oferujemy produkt zmniejszający skutki drgań w trakcie rozruchu maszyny. Sprzęgło podatne może być stosowane w przemyśle kolejowym oraz morskim. W zależności od modelu, mogą być wykorzystywane przy napędach pomp, walców drogowych oraz maszyn rolniczych. Nasze produkty są odporne na działanie oleju oraz wysokiej temperatury.

Nawiercanie pod ciśnieniem

Polecamy urządzenia przydatne do pracy przy rurach gazowych i wodociągowych. Dzięki zamontowanemu specjalistycznemu ostrzu, nasze urządzenia ułatwiają nawiercanie pod ciśnieniem rur wykonanych z polietylenu. W swojej ofercie mamy również przydatne kształtki elektrooporowe i doczołowe oraz akcesoria, w tym na przykład centratory i obcinaki.

Słoiki szklane

Dystrybuujemy między innymi opakowania oraz wieczka i zakrętki typu twist-off klientom indywidualnym oraz firmom. Oferujemy słoiki szklane o różnej pojemności (od 30 do 4250 ml) i różnym kształcie (na przykład typu miś albo uszka). Głównym przeznaczeniem naszych produktów jest przechowywanie żywności, w tym dżemów, majonezów czy surówek.

filtry ciśnieniowe

Czysta woda, to priorytet dla każdej stacji hydrologicznej. Nasze filtry ciśnieniowe pośpieszne pomogą oczyścić ciecz z wszelkich substancji, np. żelaza lub manganu. Konstrukcja, wyposażona w specjalny materiał filtracyjny, jest wyjątkowo odporna na działanie różnych czynników, takich jak: zmiany temperatur czy pierwiastki, które zanieczyszczają wodę.

Otwieranie samochodów

Pogotowie Zamkowe to pomoc w nagłej potrzebie - awaryjne otwieranie samochodów (i nie tylko) to profesjonalna usługa, z której skorzystać można na terenie Warszawy codziennie przez całą dobę. Zapamiętaj adres strony Pogotowia Zamkowego z Warszawy i wybierz pomoc w przypadku konieczności awaryjnego otwarcia samochodu.

Listwy zębate

Nasza, zajmująca się transportem podwieszanym, firma ma w swojej ofercie, między innymi, listwy zębate. Są to produkty, które swoje zastosowanie znajdują w maszynach obróbczych i stanowiskowych. Ich konstrukcja sprawia, że doskonale sobie radzą podczas pracy na przeciążeniach, dzięki czemu są tak powszechnie stosowane.

Cynkownia galwaniczna

W celu zabezpieczenia metali przed niekorzystnymi warunkami, a tym samym niszczeniem, warto poddać je specjalnym procesom konserwacyjnym. Nasza cynkownia galwaniczna oferuje usługi związane z konserwacją wyrobów stalowych i żeliwnych, a dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży zapewnia kompleksową realizację usług.

podajniki LNS

Oferujemy Państwu różnorodne rozwiązania przeznaczone do obrabiarek skrawających. W skład naszego asortymentu, wchodzą produkty marek takich jak Schaublin czy LNS, takie jak m.in. transportery wiórów, separatory olejów oraz automatyczne i ręczne podajniki prętów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze akcesoria gwarantowały bezpieczną pracę.

Taśma klejąca

W skład oferty firmy PatoPak wchodzą różnego rodzaju materiały opakowaniowe, w tym brązowa taśma klejąca, tak popularna - zarówno wśród Klientów biznesowych, jak również indywidualnych, którzy chcą zapewnić swoim przesyłką stabilność oraz pełne bezpieczeństwo na najdłuższych oraz najbardziej wymagających trasach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo zróżnicowane produkty tego typu - zarówno pod względem szerokości, jak i długości.

Tunele obkurczające

Dzięki wykorzystywaniu strumieniu gorącego powietrza, tunel obkurczający doskonale sprawdzi się jako urządzenie, które szczelnie i bezpiecznie zapakuje w folię wykonaną z PP, PE, PCV czy też POV przedmioty o dowolnej długości. Najlepszej jakości sprzęt tego typu mogą Państwo znaleźć w ofercie firmy TURPAK.

Program do księgowości jednoosobowa działalność

Jeśli planujesz założyć firmę, ale nie wiesz czy poradzisz sobie z wystawianiem faktur i ich wysyłaniem do klientów, to mamy na to sposób. Oferowany przez nas program do księgowości pomoże Ci w zarządzaniu fakturami kosztowymi oraz w utrzymaniu kontroli nad terminami płatności. Dzięki temu Twoja jednoosobowa działalność będzie działała szybko i sprawnie.

liczniki rowerowe bezprzewodowe

Jeśli jesteś fanem jazdy na jednośladzie i chcesz nieustannie poprawiać swoje osiągnięcia, to pomogą Ci w tym bezprzewodowe liczniki rowerowe. Zamontowanie ich na kierownicy jednośladu pozwoli na dokładne zmierzenie ilości pokonanych kilometrów oraz prędkości. Dzięki temu, że urządzenie ma opcję zmiany rozmiaru kół możesz stosować go na każdym jednośladzie.

Producent piecy ceramiczno rurowych

Chcemy, by ciasta do pizzy i chleby przygotowywane były w równomiernie rozkładającej się temperaturze, i by wkładanie, jak i wyjmowanie produktów przebiegało bez problemu. Jako producent piecy ceramiczno-rurowych, ale także krajalnic i ubijaczek dbamy o to, by Twój zakład działał sprawnie dzięki naszym maszynom, a artykuły spożywcze były przygotowane w jak najlepszych warunkach.