Twórczość i sztuka

Kurs tańca Kraków

Szukasz odpowiedniej dla siebie formy aktywności fizycznej? Lubisz muzykę i chcesz nauczyć się poruszać rytmicznie i lekko? A może poszukujesz sposobu, by rozwijać swoje umiejętności? Przestrzeń Ruchu i Tańca Kontakt w Krakowie zaprasza na kurs tańca, zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Prowadzimy zajęcia takich stylów, jak: salsa, modern jazz, contemporary, tango, flamenco i inne. Nasze centrum to miejsce spotkań kulturalnych, w którym odbywają się również warsztaty, imprezy, pokazy czy koncerty.

malowanie pokoi dziecięcych

Chcesz stworzyć unikalną i szczególnie atrakcyjną aranżację wnętrza dla Twojej pociechy? Zgłoś się do nas! Malowanie pokoi dziecięcych w naszym wykonaniu to świetny wybór – możemy stworzyć na ścianie dowolny obrazek, grafikę czy tekst. Może to być chociażby ulubiona postać z bajki czy motyw nawiązujący do zainteresowań pociechy.

wizualizacja wnętrz 3d

Zastanawiasz się jak skutecznie wypromować projektowany budynek czy przestrzeń biurową, aby przyciągnąć inwestora? Atrakcyjnym rozwiązaniem jest wizualizacja wnętrz 3D, usługa oferowana przez nasz zespół graficzny. Gwarantujemy realizm oraz dokładne odwzorowanie idei projektowej. Przekonaj się jak będzie wyglądała przyszła siedziba Twojej firmy!

Sesja dziecięca

Maluchy szybko rosną i zmieniają się w okamgnieniu. Zrealizowana w profesjonalnym studiu fotograficznym sesja dziecięca pozwoli na zawsze zapamiętać beztroski urok Państwa pociech w pierwszych latach życia. To wspaniała pamiątka zarówno dla rodziców lub dziadków jak i na przyszłość dla samych bohaterów zdjęć.