Wynajem aut i pojazdów specjalistycznych

Instalacje gazowe Śląsk

Od lat w Polsce rośnie liczba użytkowników samochodów zasilanych LPG. Nic dziwnego, bo to paliwo zawsze będzie zdecydowanie tańsze od tradycyjnej bezołowiowej. Nowoczesne instalacje nie tylko pozwalają użytkownikowi na zmianę rodzaju paliwa w trakcie jazdy, ale także na uruchamianie silnika na LPG. Jednym słowem, silnik nic nie traci na montażu instalacji. Zastanawiasz się, czy Twoje auto może stać się bardziej oszczędne w utrzymaniu? Oczywiście! Skontaktuj się z nami. Auto gaz w Jastrzębiu Zdroju założysz w Eco-car.

wynajem autokaru warszawa

Nasza firma oferuje Państwu transport osób. Ostatnimi czasy, jest to coraz bardziej pożądana usługa w naszym regionie. Wiąże się to przede wszystkim ze wzmożoną aktywnością osób, które podejmują pracę poza granicami naszego miasta. W skutek słabo rozwiniętej komunikacji podmiejskiej nasze usługi zyskują coraz większą popularność. Dzięki utrzymaniu atrakcyjnych cen i taboru o nienagannym wręcz stanie, cały czas zyskujemy zaufanie naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług naszej firmy.

Usuwanie dpf

Zapraszamy serdecznie do skorzystania ze specjalistycznej oferty naszej firmy, która zajmuje się usługami w zakresie modyfikacji programów sterujących pracą silnika: chiptuning czyli elektroniczne poprawianie mocy. Oferujemy również usuwanie DPF - filtrów cząstek stałych. Gwarantujemy zawsze precyzyjne i bezpieczne działania.

regeneracja wahaczy śląskie

Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia w naprawie części samochodowych, wykorzystania najwyższej jakości części zamiennych oraz nowoczesnemu sprzętowi diagnostycznemu i naprawczemu, przedsiębiorstwo Twój Serwis może zapewnić w pełni profesjonalne, rzetelne usługi. Regeneracja maglownicy przeprowadzana jest po uprzednim sprawdzeniu zużytego elementu, a w razie konieczności sugerowana jest jego wymiana na nowy.

sprzęgła elastyczne

Nasza firma sprzedająca elementy do budowy maszyn ma w swojej ofercie sprzęgła elastyczne. Pomagają one łączyć wał z wałem i przydatne są szczególnie w dziedzinie hydrauliki siłowej. Produkt zaproponowany przez Tech-Przem zapewnia bezpieczne przeniesienie momentu obrotowego. Można go stosować w urządzeniach mechanicznych, pompach i kompresorach. Sprawdź na naszej stronie z czego się składa to urządzenie i jakie ma rozmiary i wybierz to, które odpowiada Twoim potrzebom. Jest ono niezwykle łatwe w montażu, ale w przypadku problemów zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem.

Paczki Polska Anglia

Zapraszamy na stronę internetową firmy, zajmującej się międzynarodowym transportem mienia. KAZ-Courier posiada ogromne doświadczenie w świadczeniu usług przewozowych, dzięki temu gwarantuje pełne bezpieczeństwo powierzonych towarów, a także terminowość realizacji każdego zlecenia. Firma dostarcza paczki z Polski do Anglii szybko, pewnie i w atrakcyjnych cenach, przy czym mogą Państwo liczyć na pomoc nie tylko w transporcie przedmiotów o standardowych rozmiarach, ale również znacznie cięższych i dużych lub nietypowych elementów. Skorzystać z oferty transportu przesyłek mogą osoby, które chcą przewieźć na przykład meble (szafy, łóżka etc.), rowery, kuchenki, lodówki i innych sprzęt elektryczny, ale także motocykle i wiele innych produktów. Wszelkie szczegóły przygotowanej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

skrzynie biegów lubuskie

Do specjalizacji naszej firmy należą przede wszystkim skrzynie biegów. W firmie AUTO-RAF w Bytomiu Odrzańskich przyjmujemy stare i zepsute systemy, a także prowadzimy sprzedaż nowych, atestowanych urządzeń. Zajmujemy się naprawą układów manualnych w samochodach najbardziej znanych marek, takich jak Audi, Renault, Seat czy Skoda. Nasi eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące pracy urządzenia czy jego regeneracji. Ustalimy także przyczyny awarii, tak aby powstała możliwość wyeliminowania ich w przyszłości.

Wynajem autobusów Kraków

Firma transportowa Dominotravel z Krakowa specjalizuje się w usługach w zakresie przewozów osób oraz wynajmu autobusów. Dysponujemy nowoczesną flotą luksusowych autokarów marki Renault, Scania, Neoplan, a także busami marki Mercedes. są one wyposażone w wygodne, rozkładane siedzenia, klimatyzację oraz profesjonalne systemy nagłaśniające. Zapewniają bezpieczeństwo i komfortowe warunki przejazdu podczas wycieczek szkolnych, wyjazdów firmowych i wszelkiego rodzaju innych podróży krajowych oraz międzynarodowych.

Spedycja międzynarodowa

Jeszcze do niedawna najpopularniejszymi firmami spedycyjnymi bez wątpienia były koncerny niemieckie. Jednakże, od pewnego czasu, na polskim rynku, swoją obecność silnie zaznaczyła firma Zet Transport oferująca spedycję międzynarodową. Okazała się ona jednym z najrzetelniejszych i najbardziej dbałych podmiotów. Otóż, specjalizujemy się w przewozach zarówno krajowych jak i zagranicznych, które obejmować mogą zarówno towary drobne, jak i te ciężkie.

Przewóz osób do Niemiec

Zarezerwuj miejsce w naszym pojedzie! Prowadzimy busy z adresu pod adres. Gwarantujemy bezpieczną i komfortową jazdę. Odbieramy naszych pasażerów z miejsca wskazanego przy rezerwacji, z Krakowa, z Katowic i innych miast. Prowadząc przewóz osób do Niemiec i Holandii zyskaliśmy wiedzę o potrzebach naszych pasażerów, które staramy się zawsze realizować jak najskrupulatniej. Kursujemy codziennie. Przemieszczamy się po najkrótszych trasach i dowozimy na miejsce w przewidywanym czasie. Zachęcamy do skorzystania z usług.