Wynajem aut i pojazdów specjalistycznych

Instalacje gazowe Śląsk

Od lat w Polsce rośnie liczba użytkowników samochodów zasilanych LPG. Nic dziwnego, bo to paliwo zawsze będzie zdecydowanie tańsze od tradycyjnej bezołowiowej. Nowoczesne instalacje nie tylko pozwalają użytkownikowi na zmianę rodzaju paliwa w trakcie jazdy, ale także na uruchamianie silnika na LPG. Jednym słowem, silnik nic nie traci na montażu instalacji. Zastanawiasz się, czy Twoje auto może stać się bardziej oszczędne w utrzymaniu? Oczywiście! Skontaktuj się z nami. Auto gaz w Jastrzębiu Zdroju założysz w Eco-car.

Paczki Polska Anglia

Zapraszamy na stronę internetową firmy, zajmującej się międzynarodowym transportem mienia. KAZ-Courier posiada ogromne doświadczenie w świadczeniu usług przewozowych, dzięki temu gwarantuje pełne bezpieczeństwo powierzonych towarów, a także terminowość realizacji każdego zlecenia. Firma dostarcza paczki z Polski do Anglii szybko, pewnie i w atrakcyjnych cenach, przy czym mogą Państwo liczyć na pomoc nie tylko w transporcie przedmiotów o standardowych rozmiarach, ale również znacznie cięższych i dużych lub nietypowych elementów. Skorzystać z oferty transportu przesyłek mogą osoby, które chcą przewieźć na przykład meble (szafy, łóżka etc.), rowery, kuchenki, lodówki i innych sprzęt elektryczny, ale także motocykle i wiele innych produktów. Wszelkie szczegóły przygotowanej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

skrzynie biegów lubuskie

Do specjalizacji naszej firmy należą przede wszystkim skrzynie biegów. W firmie AUTO-RAF w Bytomiu Odrzańskich przyjmujemy stare i zepsute systemy, a także prowadzimy sprzedaż nowych, atestowanych urządzeń. Zajmujemy się naprawą układów manualnych w samochodach najbardziej znanych marek, takich jak Audi, Renault, Seat czy Skoda. Nasi eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące pracy urządzenia czy jego regeneracji. Ustalimy także przyczyny awarii, tak aby powstała możliwość wyeliminowania ich w przyszłości.

Spedycja międzynarodowa

Jeszcze do niedawna najpopularniejszymi firmami spedycyjnymi bez wątpienia były koncerny niemieckie. Jednakże, od pewnego czasu, na polskim rynku, swoją obecność silnie zaznaczyła firma Zet Transport oferująca spedycję międzynarodową. Okazała się ona jednym z najrzetelniejszych i najbardziej dbałych podmiotów. Otóż, specjalizujemy się w przewozach zarówno krajowych jak i zagranicznych, które obejmować mogą zarówno towary drobne, jak i te ciężkie.

Długoterminowy wynajem samochodów Bydgoszcz

Klientom, którzy nie chcą angażować własnego kapitału w utrzymanie auta, proponujemy nasze rozwiązania. Oferujemy długoterminowy wynajem samochodów (nowych i w pełni sprawnych) na terenie Bydgoszczy, dzięki którym już nie będziesz musiał martwić się o spadek wartości pojazdu. Nasza flota składa się z luksusowych środków transportu osobowego, jak i dostawczego.

Naprawa pomp hydraulicznych

W podnośnikach, dźwigach czy koparkach psują się najczęściej układy umożliwiające unoszenie łopat, ramion lub wysięgników. Naprawa pomp hydraulicznych wymaga szczegółowej znajomości ich funkcjonowania, odpowiedniego sprzętu i szczegółowości w diagnozowaniu usterek. Nasza firma, dzięki doskonale wyposażonemu warsztatowi i wykwalifikowanej kadrze połączyła wszystkie te cechy dbając o komponenty maszyn budowlanych swoich klientów.

Akumulatory Poznań

Zapraszamy do naszego warsztatu wszystkich kierowców z Poznania, którym potrzebny jest profesjonalny serwis opon. Oferujemy sprzedaż używanego ogumienia w dobrej cenie, jak również skup i usługi wulkanizacyjne. Swoim klientom proponujemy także oryginalne akumulatory, produkowane w Polsce przez firmę Jenox.

Skrzynie narzędziowe

W ofercie firmy znajdą państwo produkty usprawniające przenoszenie i konserwację urządzeń. Skrzynie narzędziowe takie jak Systainery, Sortainery czy Packouty występują w różnych wymiarach. W tych specjalnych pojemnikach frezarki czy wiertarki zachowają swój dobry wygląd i przedłużą swoją żywotność. W ofercie znajdują się również plecaki i pasy monterskie oraz pianki ochronne.

wynajem samochodów luksusowych

Jeśli prowadzisz firmę, która utrzymuje kontakt z kontrahentami z innych stron świata, odbierz ich z lotniska ekskluzywnym pojazdem zaopatrzonym we wszystkie niezbędne wygody. Specjalnością Emigacars jest wynajem samochodów luksusowych, które przeznaczone są dla przedstawicieli firm, organizatorów imprez, którzy szukają godnego transportu dla gości, fotografów przeprowadzających sesje zdjęciowe, a także par młodych, które szukają efektownego transportu ślubnego. Sprawdź i zarezerwuj na naszej stronie internetowej.

Filtry samochodowe

Zajmujemy się produkcją komponentów do pojazdów osobowych. Oferujemy filtry samochodowe - paliwowe, olejowe oraz powietrza. Dzięki badaniom laboratoryjnym i ciągłej kontroli wyrobu możemy zaproponować konkurencyjne rozwiązania, także przeznaczone dla aut ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych.