Wynajem aut i pojazdów specjalistycznych

Instalacje gazowe Śląsk

Od lat w Polsce rośnie liczba użytkowników samochodów zasilanych LPG. Nic dziwnego, bo to paliwo zawsze będzie zdecydowanie tańsze od tradycyjnej bezołowiowej. Nowoczesne instalacje nie tylko pozwalają użytkownikowi na zmianę rodzaju paliwa w trakcie jazdy, ale także na uruchamianie silnika na LPG. Jednym słowem, silnik nic nie traci na montażu instalacji. Zastanawiasz się, czy Twoje auto może stać się bardziej oszczędne w utrzymaniu? Oczywiście! Skontaktuj się z nami. Auto gaz w Jastrzębiu Zdroju założysz w Eco-car.

Spedycja międzynarodowa

Jeszcze do niedawna najpopularniejszymi firmami spedycyjnymi bez wątpienia były koncerny niemieckie. Jednakże, od pewnego czasu, na polskim rynku, swoją obecność silnie zaznaczyła firma Zet Transport oferująca spedycję międzynarodową. Okazała się ona jednym z najrzetelniejszych i najbardziej dbałych podmiotów. Otóż, specjalizujemy się w przewozach zarówno krajowych jak i zagranicznych, które obejmować mogą zarówno towary drobne, jak i te ciężkie.

Długoterminowy wynajem samochodów Bydgoszcz

Klientom, którzy nie chcą angażować własnego kapitału w utrzymanie auta, proponujemy nasze rozwiązania. Oferujemy długoterminowy wynajem samochodów (nowych i w pełni sprawnych) na terenie Bydgoszczy, dzięki którym już nie będziesz musiał martwić się o spadek wartości pojazdu. Nasza flota składa się z luksusowych środków transportu osobowego, jak i dostawczego.

Naprawa pomp hydraulicznych

W podnośnikach, dźwigach czy koparkach psują się najczęściej układy umożliwiające unoszenie łopat, ramion lub wysięgników. Naprawa pomp hydraulicznych wymaga szczegółowej znajomości ich funkcjonowania, odpowiedniego sprzętu i szczegółowości w diagnozowaniu usterek. Nasza firma, dzięki doskonale wyposażonemu warsztatowi i wykwalifikowanej kadrze połączyła wszystkie te cechy dbając o komponenty maszyn budowlanych swoich klientów.

Akumulatory Poznań

Zapraszamy do naszego warsztatu wszystkich kierowców z Poznania, którym potrzebny jest profesjonalny serwis opon. Oferujemy sprzedaż używanego ogumienia w dobrej cenie, jak również skup i usługi wulkanizacyjne. Swoim klientom proponujemy także oryginalne akumulatory, produkowane w Polsce przez firmę Jenox.

Szkolenia okresowe dla kierowców

Każdy, kto zawodowo zajmuje się prowadzeniem pojazdów, co 5 lat zobowiązany jest do przejścia kuru. W naszym ośrodku organizowane są szkolenia okresowe dla kierowców, wraz z badaniami lekarskimi oraz psychologicznymi. Zajęcia trwają łącznie 35 godzin i są prowadzone zarówno weekendowo, jak i w trybie dziennym.

Transport autokarowy Kraków

Nasze usługi stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku wycieczek szkolnych lub przedszkolnych. Nasza oferta jest skierowana także dla pielgrzymów, grup turystycznych oraz innych przejazdów zorganizowanych.Nasza firma oferuje transport autokarowy z Krakowa w praktycznie dowolne miejsce. Wynajmując pojazd z naszej oferty zapewniasz sobie komfort i bezpieczeństwo.

Kurs prawo jazdy

Zapraszamy serdecznie do zapisania się na kurs prawo jazdy w szkole El-Prawko w Redzie oraz Wejherowie. Uczęszczanie na zajęcia z naszymi instruktorami daje Ci gwarancję, że rzetelnie i sprawnie nauczysz się zasad panujących na drodze. Zapraszamy do zapisywania się już dziś - atrakcyjne ceny i najlepsi instruktorzy tylko u nas!

wózki Hyster

Działając na rynku od wielu lat, zyskaliśmy wiedzę odnośnie tego, czego potrzebują nasi Klienci i oferujemy wszystkim przedsiębiorstwom wózki widłowe używane. Są one bardzo funkcjonalne i wydajne, a pozwalają na transportowanie oraz podnoszenie rozmaitych towarów, również tych o bardzo dużych gabarytach. Zapewniamy profesjonalny asortyment, wśród którego znaleźć można markowe rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach - znajdą zastosowanie w niejednej hali produkcyjnej, magazynowe czy działalności handlowej.

Transfer Warszawa Modlin

Nie dzwoń w środku nocy po taksówkę z lotniska! Zamiast stresować się, że żadna taryfa nie będzie akurat dostępna, zarezerwuj wcześniej transfer z lotniska Warszawa Modlin! Samochód z kierowcą będzie na Ciebie czekał na miejscu! Pomożemy Ci załadować walizki i szybko zawieziemy cię na wskazane miejsce. Zapomnij o stresie i czekaniu godzinami na pustym placu! Zadzwoń do nas!