Agencje reklamowe, medialne

torby bawełniane z nadrukiem

W asortymencie firmy IVEDO proponujemy nie tylko komponenty bawełniane. Nasze torby papierowe są ostatnio bardzo popularne, a dzięki ich eleganckiej strukturze i różnym barwom świetnie sprawdzą się w każdej działalności. Oferujemy też oczywiście możliwość nadruku, dzięki czemu klienci zawsze będą widzieć nazwę Waszej firmy.

Druk wielkoformatowy Poznań

Druk wielkoformatowy i banery reklamowe to ważny element reklamy. Poznań to dobra lokalizacja, w której można się promować. Oczywiście inne miasta mogą się pochwalić podobnymi atutami, jednakże wielu z nas ma sentyment do tego miasta i dlatego często, kiedy zapada decyzja o krótkim urlopie, to właśnie Poznań jest wybierany. To naturalne, że tam, gdzie znajduje się dużo osób, wśród nich może się znaleźć nasz potencjalny klient. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, więcej szczegółów na www.hopson.pl.

Kasetony reklamowe

Warto dbać o wizerunek swojej firmy. Dlatego dobrze jest inwestować w takie produkty jak kasetony reklamowe, tabliczki informacyjne, czy reklamy świetlne. Nasza firma działa na krajowym rynku od niedawna, ale już zdążyliśmy zdobyć ogromne doświadczenie w wykonywaniu tego typu produktów. Pracujemy na nowoczesnych i niezawodnych maszynach, dzięki czemu szybko i bardzo dokładnie realizujemy każde zlecenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Możecie dowiedzieć się o niej Państwo więcej, odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Papiery sublimacyjne

Drukowanie na twardych podłożach, tekstyliach czy innych przedmiotach np. w celach reklamowych wymaga odpowiednich materiałów. Nasze papiery sublimacyjne są szybkoschnące, a także idealnie odwzorowują kolory, kontury i posiadają wysoką oddawalność tuszu. Idealnie sprawdzają się do pracy na kalandrach.

Torby bawełniane

Torby bawełniane są najczęściej używanymi opakowaniami w przemyśle, handlu, transporcie. Trudno na nie trafić choćby podczas zakupów. Są one wykorzystywane do pakowania mleka, serków, herbat, kremów, zabawek. Opakowania kartonowe cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Po pierwsze są tanie, nieszkodliwe dla środowiska, ładnie wyglądają. Przybierają różnorodne, czasami fantazyjne kształty. W zależności od wielkości rzeczy, która jest zapakowana, opakowania kartonowe posiadają różne wzory i różne wielkości.

Kasetony podświetlane

Jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć wzrok klienta, dobrym rozwiązaniem będą przestrzenne litery LED. Wykonujemy reklamowe kasetony podświetlane, które doskonale wpasują się w przestrzeń miejską. Rzucający się w oczy atrakcyjny slogan pomoże również zlokalizować Twoją siedzibę po zmierzchu.