Agencje reklamowe, medialne

torby bawełniane z nadrukiem

W asortymencie firmy IVEDO proponujemy nie tylko komponenty bawełniane. Nasze torby papierowe są ostatnio bardzo popularne, a dzięki ich eleganckiej strukturze i różnym barwom świetnie sprawdzą się w każdej działalności. Oferujemy też oczywiście możliwość nadruku, dzięki czemu klienci zawsze będą widzieć nazwę Waszej firmy.

Torby ekologiczne

Wytrzymują obciążenia do nawet 10 kilogramów, są eleganckie i można na nich nadrukować dowolne logo i dowolny wzór. Reklamowe torby ekologiczne Wedia-Ann to świetny wybór dla przedsiębiorstw działających w każdej branży. Jest to idealny prezent przy okazji targów branżowych, świetnie sprawdzają się podczas zakupów i są stosunkowo niedrogim rozwiązaniem promocyjnym.

Druk wielkoformatowy Poznań

Druk wielkoformatowy i banery reklamowe to ważny element reklamy. Poznań to dobra lokalizacja, w której można się promować. Oczywiście inne miasta mogą się pochwalić podobnymi atutami, jednakże wielu z nas ma sentyment do tego miasta i dlatego często, kiedy zapada decyzja o krótkim urlopie, to właśnie Poznań jest wybierany. To naturalne, że tam, gdzie znajduje się dużo osób, wśród nich może się znaleźć nasz potencjalny klient. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, więcej szczegółów na www.hopson.pl.

Kratki ściekowe

Oferujemy wysokiej klasy kratki ściekowe, które działają wydajnie i niezawodnie przez długi czas. Jeżeli chcesz otrzymać produkty najwyższej jakości, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości oraz ceny, jesteśmy w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Wybierając nasze produkty możesz być pewien, że będziesz zadowolony z dokonanego zakupu.

Kasetony reklamowe

Warto dbać o wizerunek swojej firmy. Dlatego dobrze jest inwestować w takie produkty jak kasetony reklamowe, tabliczki informacyjne, czy reklamy świetlne. Nasza firma działa na krajowym rynku od niedawna, ale już zdążyliśmy zdobyć ogromne doświadczenie w wykonywaniu tego typu produktów. Pracujemy na nowoczesnych i niezawodnych maszynach, dzięki czemu szybko i bardzo dokładnie realizujemy każde zlecenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Możecie dowiedzieć się o niej Państwo więcej, odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

Naklejki na ścianę

Remontujesz pokój swojego dziecka? Odświeżasz salon i kuchnię? Oferujemy oryginalne naklejki na ścianę zarówno do pokoju dziennego, jak i Twojej sypialni. Polecamy również przylepne ozdoby na samochód w kształcie listka, kwiatka i serca. Jeżeli jesteś zwolenniczką cytatów, u nas znajdziesz gotowe napisy idealnie nadające się na przykład do przedpokoju albo korytarza.