Agencje reklamowe, medialne

torby bawełniane z nadrukiem

W asortymencie firmy IVEDO proponujemy nie tylko komponenty bawełniane. Nasze torby papierowe są ostatnio bardzo popularne, a dzięki ich eleganckiej strukturze i różnym barwom świetnie sprawdzą się w każdej działalności. Oferujemy też oczywiście możliwość nadruku, dzięki czemu klienci zawsze będą widzieć nazwę Waszej firmy.

Druk wielkoformatowy Poznań

Druk wielkoformatowy i banery reklamowe to ważny element reklamy. Poznań to dobra lokalizacja, w której można się promować. Oczywiście inne miasta mogą się pochwalić podobnymi atutami, jednakże wielu z nas ma sentyment do tego miasta i dlatego często, kiedy zapada decyzja o krótkim urlopie, to właśnie Poznań jest wybierany. To naturalne, że tam, gdzie znajduje się dużo osób, wśród nich może się znaleźć nasz potencjalny klient. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, więcej szczegółów na www.hopson.pl.

Kasetony reklamowe

Warto dbać o wizerunek swojej firmy. Dlatego dobrze jest inwestować w takie produkty jak kasetony reklamowe, tabliczki informacyjne, czy reklamy świetlne. Nasza firma działa na krajowym rynku od niedawna, ale już zdążyliśmy zdobyć ogromne doświadczenie w wykonywaniu tego typu produktów. Pracujemy na nowoczesnych i niezawodnych maszynach, dzięki czemu szybko i bardzo dokładnie realizujemy każde zlecenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Możecie dowiedzieć się o niej Państwo więcej, odwiedzając naszą oficjalną stronę internetową.

GPEC

Dla klientów indywidualnych, jak również spółdzielni mieszkaniowych i firm z Pomorza wytwarzamy i dystrybuujemy w ramach sieci miejskiej ciepło systemowe. Zapewniamy stałe dostawy energii, jak również bardzo atrakcyjne taryfy. Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę, na wypadek awarii instalacji prowadzimy także pogotowie lokatorskie.

Papiery sublimacyjne

Drukowanie na twardych podłożach, tekstyliach czy innych przedmiotach np. w celach reklamowych wymaga odpowiednich materiałów. Nasze papiery sublimacyjne są szybkoschnące, a także idealnie odwzorowują kolory, kontury i posiadają wysoką oddawalność tuszu. Idealnie sprawdzają się do pracy na kalandrach.

Zabudowy targowe

Zabudowy targowe często są nudne, sztampowe i nie wyróżniają się niczym szczególnym. Dzięki nam będą Państwo mogli przełamać te negatywne cechy i postawić nas oryginalność i nowoczesność. Dzięki LD Print będą Państwo mogli w odpowiedni sposób zadbać o promocję i reklamę Państwa firmy na targach branżowych. Zapraszamy.

Torby bawełniane

Torby bawełniane są najczęściej używanymi opakowaniami w przemyśle, handlu, transporcie. Trudno na nie trafić choćby podczas zakupów. Są one wykorzystywane do pakowania mleka, serków, herbat, kremów, zabawek. Opakowania kartonowe cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Po pierwsze są tanie, nieszkodliwe dla środowiska, ładnie wyglądają. Przybierają różnorodne, czasami fantazyjne kształty. W zależności od wielkości rzeczy, która jest zapakowana, opakowania kartonowe posiadają różne wzory i różne wielkości.

GPEC Gdańsk praca

Studenci coraz częściej poszukują źródeł zarobku. Całe szczęście nie muszą się zadowalać zawodami, które nie zapewnią im doświadczenia. Praca w grupie GPEC w Gdańsku pozwoli nabyć doświadczenia i wiedzy w branży energetyki cieplnej. Studenci mogą iść na płatne praktyki lub roczne staże na których zostaną przeszkoleni.