Suplementy diety, Bioenergoterapia

dentysta Łódź widzew

W ramach naszej oferty zapewniamy naszym pacjentom kompleksową i fachową pomoc związaną z Państwa zębami lub dziąsłami w Łodzi. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonej kadry specjalistów, takich jak lekarz dentysta, którzy pomogą Wam w uzyskaniu nie tylko pięknego, ale przede wszystkim zdrowego uśmiechu. Za sprawą dostępnych u nas nowoczesnych technologii możliwe jest przeprowadzanie rozmaitych zabiegów, także z zakresu stomatologii estetycznej czy chirurgii.

endokrynolog dla dzieci

Zbyt wczesne dojrzewanie płciowe, niskorosłość, otyłość i nadczynność bądź niedoczynność tarczycy to niektóre ze schorzeń układu dokrewnego. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, zajmuje się leczeniem zaburzeń związanych z nieprawidłowym działaniem gruczołów hormonalnych. Dzięki wczesnej diagnozie możliwe jest podjęcie odpowiedniego leczenia bądź obserwacji rozwoju schorzenia w początkowym stadium choroby. Pozwala to na poprawę poziomu życia chorego i można zapobiec pogłębieniu się nieprzyjemnych objawów.

implant zęba cena

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odzyskać w swój naturalny uśmiech jest implant. Zabieg stomatologiczny, polegający na bezinwazyjnej metodzie wszczepienia implantów dentystycznych to prosty i bezbolesny zabieg, przynoszący duże efekty. Dzięki implantom nasi pacjenci odzyskają zdrowy uśmiech, dodający im wdzięku! Nasz wyspecjalizowany personel, nowoczesny sprzęt i przyjazna atmosfera sprzyja poczuciu komfortu i bezpieczeństwa przez naszych pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz ceną implantów.

psycholog

W naszej poradni psycholog udziela porad na podstawie opisu problemu, pragnąć wyposażyć pacjenta w narzędzia do samodzielnego podejmowania jak najlepszych decyzji. Stara się pomóc w leczeniu między innymi: nerwicy, depresji, bezsenności. Udziela także porad jak rozwiązać stresujące sytuacje w pracy i pozbyć się tzw. psychosomatyzacji, czyli fizycznych reakcji na negatywne emocje (nerwobóle, kołatanie serca, wymioty itd.). Prowadzi również terapię par i małżeńską.

Ecolab incidin

Oferujemy preparaty odkażające zarówno do użytku domowego, jak i szpitalnego. W naszej ofercie znajdują się mydła, środki do dezynfekcji skóry przed zastrzykami i pobieraniem krwi, a także spraye zatrzymujące wydzielanie potu u stóp - niezastąpione w walce z grzybicą. Preparaty Ecolab incidin zawierają substancje bakteriobójcze, aktywne w stosunku do bakterii gruźlicy, rotawirusów i wirusów opryszczki.

Laserowa korekcja wad wzroku

Dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe, oferujemy rozwiązanie, jakim jest laserowa korekcja wad wzroku. Świadczymy pomoc z zakresu chirurgii refrakcyjnej, dzięki której możliwe jest pozbycie się m.in. krótkowzroczności czy astygmatyzmu. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera excimerowego.

Odsysanie tłuszczu Rzeszów

Wśród zabiegów, które wykonywane są w naszym, mieszczącym się w Rzeszowie, gabinecie znajduje się także odsysanie tłuszczu. Należy jednak pamiętać, że nie każdemu można je wykonać. Do przeciwwskazań należą problemy z nadczynnością tarczycy, sercem, krzepliwością krwi, układem oddechowym oraz układem krążenia, a także cukrzyca.

Terapia uzależnień Warszawa

Witamy w Centrum Konsultacyjnym AKMED. Terapia uzależnień to żmudny proces, który powinien być prowadzony przez doświadczonych terapeutów. Do naszej placówki zgłaszają się chory z całego kraju. Tutaj, w atmosferze anonimowości i wzajemnej akceptacji, można podjąć skuteczną próbę leczenia. Przyjmujemy pacjentów pod wpływem substancji psychoaktywnych. Przerywamy ciągi alkoholowe. Wystawiamy zwolnienia lekarskie. Świadczymy pomoc i wsparcie również po opuszczeniu naszego ośrodka. Zapraszamy do kontaktu.

Dieta sokowa Gdańsk

Odwiedź stronę internetową firmy Smakoszewo i już teraz sprawdź czym są oferowane przez nas zestawy oczyszczająco-odchudzające. Dieta sokowa wzbogacona o zbilansowane i odpowiednio przygotowane posiłki to kuracja mająca na celu wprowadzenie, a następnie utrzymanie u naszych Klientów nawyków żywieniowych, które są dobre dla ich organizmu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Konsultacje kardiologiczne dla dzieci

Doktor świadczy usługi w zakresie wykonywania badań elektrokardiograficznych oraz echokardiograficznych. Oprócz tego zapewnia konsultacje kardiologiczne dla dzieci oraz weryfikuje czy pacjenci kwalifikują się do uprawiania wybranej dyscypliny sportowej. W gabinecie wykonywana jest zarówno diagnostyka, jak i leczenie.

Dermatologia Poznań

Problemy skórny mogą pojawić się i pojawiają w różnym wieku, dlatego nie należy ich przypisywać okresowi dojrzewania czy procesom związanym ze starzeniem. Cechą charakterystyczną współczesnego społeczeństwa jest stały kontakt z innymi, który może w znacznym stopniu przyczyniać się do występowania chorób skórnych. W naszej placówce mogą się Państwo poddać opiece lekarskiej specjalisty dermatologa, który zdiagnozuje przyczynę i pomoże Wam wyeliminować istniejący problem.

Fartuchy medyczne

W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno damskie, jak i męskie fartuchy medyczne. Cechuje je wysoka jakość materiału składającego się z bawełny i poliestru. Dzięki temu nie krępuje ruchów i idealnie układa się względem ciała. Ponadto posiadamy także kolorowe żakiety i bluzy lekarskie z krótkim rękawem.

Ortodonta Ursus

Zapraszamy do sprawdzenia oferty warszawskiego (dzielnica Ursus) chirurga stomatologa w gabinecie Jesionowa Dental Clinic. Znajdą u nas Państwo usługi stomatologiczne włącznie z pełną diagnostyką, prześwietleniami szczęk, etc. Pomocy udzieli Państwu specjalista - stomatolog ortodonta, protetyk, a także wspomniany chirurg. Na stronie internetowej mogą Państwo poznać cały zakres naszej oferty wraz z przejrzystym cennikiem.

maseczka do resuscytacji

Nagły wypadek może przytrafić się każdemu i wszędzie. Warto być przygotowanym na taką ewentualność - nasza maseczka do resuscytacji zawieszona na niewielkim breloku to przydatny gadżet. Ochroni osobę udzielającą pierwszej pomocy przed bezpośrednim kontaktem z poszkodowanym, a tym samym zmniejszy ryzyko zakażenia.

Gastroskop serwis

Przeprowadzamy testy bezpiecznego użytkowania aparatów i przyrządów medycznych oraz naprawę endoskopów w Bydgoszczy. Dokładnie sprawdzamy także szczelność urządzeń, takich jak kolonoskop, bronchoskop i gastroskop. Serwis trwa 1-2 dni robocze. Nasze usługi podlegają normie badań medycznych: ISO IEC 62353.

Dom opieki mazowieckie

W zakresie działalności naszego ośrodka robimy co w naszej mocy, by Państwa jesień życia była dla Was przepięknym okresem pełnym wolnego czasu, możliwości zanurzenia się w swojej pasji i poznania wielu ciekawych ludzi. Dom spokojnej starości Willa Kalina usytuowany jest w Konstancienie-Jeziorna koło Warszawy, a wokół możecie Państwo cieszyć się zarówno przepięknymi lasami i jeziorami jak i cudownym widokiem z samego budynku. Nasz dom opieki i pomocy w województwie mazowieckim zajmuje się także rehabilitacją. Zapraszamy!

Medycyna estetyczna

Zajmujemy się wykonywaniem licznych zabiegów kosmetycznych. Medycyna estetyczna to szereg zabiegów takich jak, laser, peelingi, mikrofrakcyjne nakłuwanie skóry, powiększanie i modelowanie ust, a także lifting wolumetryczny. Dodatkowo proponujemy mezoterapię, a także zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

leczenie alkoholizmu

Nasz ośrodek zajmuje się takimi problemami jak leczenie alkoholizmu. Zdajemy sobie sprawę, że są to trudne do samodzielnego leczenia choroby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie można znaleźć szczegóły odnośnie leczenia w naszej placówce, a także możliwość wykupienia terapii nad morzem.

pompy infuzyjne

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment sprzętu weterynaryjnego i elementów wyposażenia gabinetu. Proponujemy zakupić u nas pompy infuzyjne, które posiadają kompaktowe rozmiary i wyświetlacz LCD. Są niezwykle lekkie. Wyposażone są w pamięć pracy, regulowany alarm świetlny oraz dźwiękowy. W dynamiczny sposób wskazują ciśnienie.

Herbaty ekologiczne

W asortymencie naszego sklepu znajdują się liściaste herbaty ekologiczne. Oferujemy wiele pysznych smaków dla miłośników gorących napojów, m. in.: anyż, aronia, czarny bez, malina, żurawina, napary ziołowe oraz wiele innych. Posiadamy też liczne zestawy prezentowe w estetycznych pudełkach lub słoiczkach.