Suplementy diety, Bioenergoterapia

dentysta Łódź widzew

W ramach naszej oferty zapewniamy naszym pacjentom kompleksową i fachową pomoc związaną z Państwa zębami lub dziąsłami w Łodzi. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonej kadry specjalistów, takich jak lekarz dentysta, którzy pomogą Wam w uzyskaniu nie tylko pięknego, ale przede wszystkim zdrowego uśmiechu. Za sprawą dostępnych u nas nowoczesnych technologii możliwe jest przeprowadzanie rozmaitych zabiegów, także z zakresu stomatologii estetycznej czy chirurgii.

endokrynolog dla dzieci

Zbyt wczesne dojrzewanie płciowe, niskorosłość, otyłość i nadczynność bądź niedoczynność tarczycy to niektóre ze schorzeń układu dokrewnego. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, zajmuje się leczeniem zaburzeń związanych z nieprawidłowym działaniem gruczołów hormonalnych. Dzięki wczesnej diagnozie możliwe jest podjęcie odpowiedniego leczenia bądź obserwacji rozwoju schorzenia w początkowym stadium choroby. Pozwala to na poprawę poziomu życia chorego i można zapobiec pogłębieniu się nieprzyjemnych objawów.

implant zęba cena

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odzyskać w swój naturalny uśmiech jest implant. Zabieg stomatologiczny, polegający na bezinwazyjnej metodzie wszczepienia implantów dentystycznych to prosty i bezbolesny zabieg, przynoszący duże efekty. Dzięki implantom nasi pacjenci odzyskają zdrowy uśmiech, dodający im wdzięku! Nasz wyspecjalizowany personel, nowoczesny sprzęt i przyjazna atmosfera sprzyja poczuciu komfortu i bezpieczeństwa przez naszych pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz ceną implantów.

psycholog

W naszej poradni psycholog udziela porad na podstawie opisu problemu, pragnąć wyposażyć pacjenta w narzędzia do samodzielnego podejmowania jak najlepszych decyzji. Stara się pomóc w leczeniu między innymi: nerwicy, depresji, bezsenności. Udziela także porad jak rozwiązać stresujące sytuacje w pracy i pozbyć się tzw. psychosomatyzacji, czyli fizycznych reakcji na negatywne emocje (nerwobóle, kołatanie serca, wymioty itd.). Prowadzi również terapię par i małżeńską.

Ecolab incidin

Oferujemy preparaty odkażające zarówno do użytku domowego, jak i szpitalnego. W naszej ofercie znajdują się mydła, środki do dezynfekcji skóry przed zastrzykami i pobieraniem krwi, a także spraye zatrzymujące wydzielanie potu u stóp - niezastąpione w walce z grzybicą. Preparaty Ecolab incidin zawierają substancje bakteriobójcze, aktywne w stosunku do bakterii gruźlicy, rotawirusów i wirusów opryszczki.

Laserowa korekcja wad wzroku

Dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe, oferujemy rozwiązanie, jakim jest laserowa korekcja wad wzroku. Świadczymy pomoc z zakresu chirurgii refrakcyjnej, dzięki której możliwe jest pozbycie się m.in. krótkowzroczności czy astygmatyzmu. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera excimerowego.

Odsysanie tłuszczu Rzeszów

Wśród zabiegów, które wykonywane są w naszym, mieszczącym się w Rzeszowie, gabinecie znajduje się także odsysanie tłuszczu. Należy jednak pamiętać, że nie każdemu można je wykonać. Do przeciwwskazań należą problemy z nadczynnością tarczycy, sercem, krzepliwością krwi, układem oddechowym oraz układem krążenia, a także cukrzyca.

Terapia uzależnień Warszawa

Witamy w Centrum Konsultacyjnym AKMED. Terapia uzależnień to żmudny proces, który powinien być prowadzony przez doświadczonych terapeutów. Do naszej placówki zgłaszają się chory z całego kraju. Tutaj, w atmosferze anonimowości i wzajemnej akceptacji, można podjąć skuteczną próbę leczenia. Przyjmujemy pacjentów pod wpływem substancji psychoaktywnych. Przerywamy ciągi alkoholowe. Wystawiamy zwolnienia lekarskie. Świadczymy pomoc i wsparcie również po opuszczeniu naszego ośrodka. Zapraszamy do kontaktu.

Konsultacje kardiologiczne dla dzieci

Doktor świadczy usługi w zakresie wykonywania badań elektrokardiograficznych oraz echokardiograficznych. Oprócz tego zapewnia konsultacje kardiologiczne dla dzieci oraz weryfikuje czy pacjenci kwalifikują się do uprawiania wybranej dyscypliny sportowej. W gabinecie wykonywana jest zarówno diagnostyka, jak i leczenie.

Dermatologia Poznań

Problemy skórny mogą pojawić się i pojawiają w różnym wieku, dlatego nie należy ich przypisywać okresowi dojrzewania czy procesom związanym ze starzeniem. Cechą charakterystyczną współczesnego społeczeństwa jest stały kontakt z innymi, który może w znacznym stopniu przyczyniać się do występowania chorób skórnych. W naszej placówce mogą się Państwo poddać opiece lekarskiej specjalisty dermatologa, który zdiagnozuje przyczynę i pomoże Wam wyeliminować istniejący problem.

Ortodonta Ursus

Zapraszamy do sprawdzenia oferty warszawskiego (dzielnica Ursus) chirurga stomatologa w gabinecie Jesionowa Dental Clinic. Znajdą u nas Państwo usługi stomatologiczne włącznie z pełną diagnostyką, prześwietleniami szczęk, etc. Pomocy udzieli Państwu specjalista - stomatolog ortodonta, protetyk, a także wspomniany chirurg. Na stronie internetowej mogą Państwo poznać cały zakres naszej oferty wraz z przejrzystym cennikiem.

maseczka do resuscytacji

Nagły wypadek może przytrafić się każdemu i wszędzie. Warto być przygotowanym na taką ewentualność - nasza maseczka do resuscytacji zawieszona na niewielkim breloku to przydatny gadżet. Ochroni osobę udzielającą pierwszej pomocy przed bezpośrednim kontaktem z poszkodowanym, a tym samym zmniejszy ryzyko zakażenia.

Gastroskop serwis

Przeprowadzamy testy bezpiecznego użytkowania aparatów i przyrządów medycznych oraz naprawę endoskopów w Bydgoszczy. Dokładnie sprawdzamy także szczelność urządzeń, takich jak kolonoskop, bronchoskop i gastroskop. Serwis trwa 1-2 dni robocze. Nasze usługi podlegają normie badań medycznych: ISO IEC 62353.

Dom opieki mazowieckie

W zakresie działalności naszego ośrodka robimy co w naszej mocy, by Państwa jesień życia była dla Was przepięknym okresem pełnym wolnego czasu, możliwości zanurzenia się w swojej pasji i poznania wielu ciekawych ludzi. Dom spokojnej starości Willa Kalina usytuowany jest w Konstancienie-Jeziorna koło Warszawy, a wokół możecie Państwo cieszyć się zarówno przepięknymi lasami i jeziorami jak i cudownym widokiem z samego budynku. Nasz dom opieki i pomocy w województwie mazowieckim zajmuje się także rehabilitacją. Zapraszamy!

Medycyna estetyczna

Zajmujemy się wykonywaniem licznych zabiegów kosmetycznych. Medycyna estetyczna to szereg zabiegów takich jak, laser, peelingi, mikrofrakcyjne nakłuwanie skóry, powiększanie i modelowanie ust, a także lifting wolumetryczny. Dodatkowo proponujemy mezoterapię, a także zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

pompy infuzyjne

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment sprzętu weterynaryjnego i elementów wyposażenia gabinetu. Proponujemy zakupić u nas pompy infuzyjne, które posiadają kompaktowe rozmiary i wyświetlacz LCD. Są niezwykle lekkie. Wyposażone są w pamięć pracy, regulowany alarm świetlny oraz dźwiękowy. W dynamiczny sposób wskazują ciśnienie.

ortopeda

W naszym gabinecie w Poznaniu wykonujemy badania diagnostyczne, a także prowadzimy leczenie osób ze schorzeniami narządów ruchu. Wśród nich wymienić można np. zwyrodnienia kręgosłupa, urazy kończyn górnych i dolnych czy wrodzone lub nabyte wady stawów biodrowych oraz kolanowych. Nasz ortopeda wykonuje pełen zakres badań, zapraszamy na konsultację.

Psychoterapia Bydgoszcz

Kiedy napotyka Ciebie natłok obowiązków życia codziennego, bardzo często traci się rachubę czasu. Łatwo wtedy o wyalienowanie społeczne które tylko może spowodować pogłębianie się tej choroby. Warto wtedy skorzystać z pomocy którą daje psychoterapia. Bydgoszcz to miasto w którym znajduje się kompleksowe centrum psychoterapii. Potrzebujesz pomocy? Tutaj ją dostaniesz!

Ortopeda Zabierzów

W naszym centrum medycznym można zgłosić się na konsultacje do lekarzy-specjalistów. Także ortopeda ma w naszej zabierzowskiej placówce swoją poradnię urazową. W ramach tej poradni oferujemy usługi diagnostyki i leczenia wrodzonych oraz nabytych nieprawidłowości w budowie oraz funkcjonowaniu narządu ruchu.

Bluzy medyczne

U nas zaopatrzysz się w odzież specjalistyczną, która doskonale sprawdzi się w pracy w każdej placówce zajmującej się ochroną zdrowia. Sklep internetowy Doctor Queen ma do zaoferowania m. in. wykonane ze świetnych tkanin bluzy medyczne, których krój zapewnia pełną swobodę ruchów i komfort wykonywania działań.

Szkło laboratoryjne

Nasza firma poleca wysokiej jakości produkowane przez nas szkło laboratoryjne i techniczne. Jesteśmy firmą, której domeną jest sprzęt laboratoryjny, który dystrybuujemy w jednym z naszych punktów sprzedaży. Nasze szkło laboratoryjne to wysoka jakość w korzystnej cenie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

suplementy z konopi

Zaopatrujemy klientów w produkty z CBD. Jest to związek chemiczny, którego używanie jest legalne zgodnie z polskim prawem. Oferujemy m.in. suplementy z konopi. Zawierają, oprócz CBD, różne inne związki organiczne, np.: wyciąg z kociego pazura, czyli zioło z Ameryki Łacińskiej, czepotę puszystą, indyjski żeń-szeń,

Zdjęcie panoramiczne zębów Wrocław

Niezależnie czy szukasz doświadczonego dentysty dla siebie, czy stomatologa dziecięcego dla swojej pociechy, zapraszamy do nas. Prowadzimy klimatyzowany gabinet stomatologiczny w Bolesławcu i Wrocławiu, gdzie wykonujemy profesjonalne badania diagnostyczne (m.in. zdjęcie panoramiczne zębów) oraz różnorodne zabiegi dentystyczne.