Suplementy diety, Bioenergoterapia

Pracownia protetyki stomatologicznej

Masz problem z zaniedbanym uzębieniem? Czeka Cię ekstrakcja? Pracownia protetyki stomatologicznej Dental Lab w Gdańsku to miejsce, w którym znajdziesz nowoczesne metody na uzupełnienie luk w uzębieniu. Nie lekceważ problemu, ponieważ traci na nim nie tylko Twoja uroda, ale przede wszystkim zdrowie. Zaniechanie wstawienia protezy może skutkować zanikiem kości w szczęce lub żuchwie, a w dalszej kolejności rozchwianiem zębów sąsiadujących z luką. Twarz zapada się i starzeje. Na szczęście możesz tego uniknąć.

dentysta Łódź widzew

W ramach naszej oferty zapewniamy naszym pacjentom kompleksową i fachową pomoc związaną z Państwa zębami lub dziąsłami w Łodzi. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonej kadry specjalistów, takich jak lekarz dentysta, którzy pomogą Wam w uzyskaniu nie tylko pięknego, ale przede wszystkim zdrowego uśmiechu. Za sprawą dostępnych u nas nowoczesnych technologii możliwe jest przeprowadzanie rozmaitych zabiegów, także z zakresu stomatologii estetycznej czy chirurgii.

endokrynolog dla dzieci

Zbyt wczesne dojrzewanie płciowe, niskorosłość, otyłość i nadczynność bądź niedoczynność tarczycy to niektóre ze schorzeń układu dokrewnego. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, zajmuje się leczeniem zaburzeń związanych z nieprawidłowym działaniem gruczołów hormonalnych. Dzięki wczesnej diagnozie możliwe jest podjęcie odpowiedniego leczenia bądź obserwacji rozwoju schorzenia w początkowym stadium choroby. Pozwala to na poprawę poziomu życia chorego i można zapobiec pogłębieniu się nieprzyjemnych objawów.

implant zęba cena

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odzyskać w swój naturalny uśmiech jest implant. Zabieg stomatologiczny, polegający na bezinwazyjnej metodzie wszczepienia implantów dentystycznych to prosty i bezbolesny zabieg, przynoszący duże efekty. Dzięki implantom nasi pacjenci odzyskają zdrowy uśmiech, dodający im wdzięku! Nasz wyspecjalizowany personel, nowoczesny sprzęt i przyjazna atmosfera sprzyja poczuciu komfortu i bezpieczeństwa przez naszych pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz ceną implantów.

choroby skóry głowy

Patrząc na fryzurę z perspektywy całego organizmu, to nie odgrywa ona jakoś szczególnie istotnej roli w kontekście biologicznym. Pełni jednak bardzo ważną rolę kulturową, a co za tym idzie, na zdrowej i lśniącej fryzurze zależy każdej kobiecie, gdyż stanowi ona jeden z jej głównych atrybutów, który podkreśla całą stylizację. Dlatego szczególne zaniepokojenie mogą budzić choroby skóry głowy i włosów. Real Beauty to platforma, na której znajdą Państwo informacje na temat większości schorzeń, które dotykają ten obszar ciała.

Aparat na zęby Wrocław Krzyki

Jeżeli potrzebujesz dobrego i sprawdzonego dentysty czy stomatologa we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki lub ortodonty, który założy Ci aparat na zęby, czy to zwykły czy lingwalny - wybierz naszą klinikę. Prezentujemy cały szereg usług stomatologicznych. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie prezentowane są nowości w naszej ofercie.

psycholog

W naszej poradni psycholog udziela porad na podstawie opisu problemu, pragnąć wyposażyć pacjenta w narzędzia do samodzielnego podejmowania jak najlepszych decyzji. Stara się pomóc w leczeniu między innymi: nerwicy, depresji, bezsenności. Udziela także porad jak rozwiązać stresujące sytuacje w pracy i pozbyć się tzw. psychosomatyzacji, czyli fizycznych reakcji na negatywne emocje (nerwobóle, kołatanie serca, wymioty itd.). Prowadzi również terapię par i małżeńską.

Rehabilitacja dzieci Kraków

Tym, na czym najbardziej nam zależy jest skuteczna rehabilitacja dzieci. Kraków to miejsce, w którym znajduje się nasz gabinet diagnostyczno-rehabilitacyjny. Po szczegółowym rozpoznaniu problemu mamy możliwość zapewnienia Państwu efektywnej rehabilitacji. Nasi terapeuci pracujący z dziećmi są niezwykle cierpliwi, empatyczni i przyjaźni. Sprawiają, że każde dziecko czuje się dobrze i chętnie bierze udział w ćwiczeniach. Rehabilitacja dzieci w Krakowie to chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Zmniejszenie żołądka prywatnie

Pacjenci, którzy chcą uwolnić się od problemu otyłości, a u których dieta i ćwiczenia nie przynoszą rezultatu, mogą wykonać zmniejszenie żołądka prywatnie. W wyniku operacji zmniejsza się uczucie głodu, co pozwala ograniczyć ilość spożywanych w ciągu dnia posiłków, a co za tym idzie zmniejszyć masę ciała.

Choroba wysokościowa

Jednym z największych niebezpieczeństw, jakie niesie za sobą alpinistyka jest z pewnością choroba wysokościowa. Powodowana jest przez duże natężenie promieniowania UV, znacznie obniżone stężenie tlenu w powietrzu, a także bardzo niską temperaturę otoczenia, czyli warunki, które panują na na szczytach gór.

Szczoteczka do zębów elektryczna

W naszym sklepie internetowym znajdują się różnorodne artykuły stomatologiczne używane w gabinetach. Oferujemy także produkty użytku codziennego, takie jak szczoteczka do zębów elektryczna. Dzięki ruchomej główce, bardziej delikatnej niż w wersji klasycznej, zapobiega uszkodzeniom szkliwa i skutecznie likwiduje płytkę nazębną.

Ecolab incidin

Oferujemy preparaty odkażające zarówno do użytku domowego, jak i szpitalnego. W naszej ofercie znajdują się mydła, środki do dezynfekcji skóry przed zastrzykami i pobieraniem krwi, a także spraye zatrzymujące wydzielanie potu u stóp - niezastąpione w walce z grzybicą. Preparaty Ecolab incidin zawierają substancje bakteriobójcze, aktywne w stosunku do bakterii gruźlicy, rotawirusów i wirusów opryszczki.

yogi tea sklep

Zajmujemy się sprzedażą ziołowych napojów, suplementów diety, a także zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków. Jedną ze specjalności,które oferuje nasz sklep, jest Yogi Tea, czyli mieszanka z Indii, zawierająca czarny pieprz, imbir, goździki, kardamon i cynamon. Napój jest zalewany wodą, do którego dodajemy także mleko.

Laserowa korekcja wad wzroku

Dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe, oferujemy rozwiązanie, jakim jest laserowa korekcja wad wzroku. Świadczymy pomoc z zakresu chirurgii refrakcyjnej, dzięki której możliwe jest pozbycie się m.in. krótkowzroczności czy astygmatyzmu. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera excimerowego.

Unity dentystyczne

Nasza firma oferuje nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę stomatologom. Proponujemy unity dentystyczne cenionych producentów sprzętu medycznego, które zapewniają komfort lekarzowi, asyście oraz osobie badanej. Posiadają składane oparcie nóg, dzięki czemu pacjent w trakcie badań czy zabiegu usiądzie w wygodnej dla siebie pozycji.