Suplementy diety, Bioenergoterapia

Pracownia protetyki stomatologicznej

Masz problem z zaniedbanym uzębieniem? Czeka Cię ekstrakcja? Pracownia protetyki stomatologicznej Dental Lab w Gdańsku to miejsce, w którym znajdziesz nowoczesne metody na uzupełnienie luk w uzębieniu. Nie lekceważ problemu, ponieważ traci na nim nie tylko Twoja uroda, ale przede wszystkim zdrowie. Zaniechanie wstawienia protezy może skutkować zanikiem kości w szczęce lub żuchwie, a w dalszej kolejności rozchwianiem zębów sąsiadujących z luką. Twarz zapada się i starzeje. Na szczęście możesz tego uniknąć.

dentysta Łódź widzew

W ramach naszej oferty zapewniamy naszym pacjentom kompleksową i fachową pomoc związaną z Państwa zębami lub dziąsłami w Łodzi. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonej kadry specjalistów, takich jak lekarz dentysta, którzy pomogą Wam w uzyskaniu nie tylko pięknego, ale przede wszystkim zdrowego uśmiechu. Za sprawą dostępnych u nas nowoczesnych technologii możliwe jest przeprowadzanie rozmaitych zabiegów, także z zakresu stomatologii estetycznej czy chirurgii.

endokrynolog dla dzieci

Zbyt wczesne dojrzewanie płciowe, niskorosłość, otyłość i nadczynność bądź niedoczynność tarczycy to niektóre ze schorzeń układu dokrewnego. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, zajmuje się leczeniem zaburzeń związanych z nieprawidłowym działaniem gruczołów hormonalnych. Dzięki wczesnej diagnozie możliwe jest podjęcie odpowiedniego leczenia bądź obserwacji rozwoju schorzenia w początkowym stadium choroby. Pozwala to na poprawę poziomu życia chorego i można zapobiec pogłębieniu się nieprzyjemnych objawów.

implant zęba cena

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odzyskać w swój naturalny uśmiech jest implant. Zabieg stomatologiczny, polegający na bezinwazyjnej metodzie wszczepienia implantów dentystycznych to prosty i bezbolesny zabieg, przynoszący duże efekty. Dzięki implantom nasi pacjenci odzyskają zdrowy uśmiech, dodający im wdzięku! Nasz wyspecjalizowany personel, nowoczesny sprzęt i przyjazna atmosfera sprzyja poczuciu komfortu i bezpieczeństwa przez naszych pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz ceną implantów.

choroby skóry głowy

Patrząc na fryzurę z perspektywy całego organizmu, to nie odgrywa ona jakoś szczególnie istotnej roli w kontekście biologicznym. Pełni jednak bardzo ważną rolę kulturową, a co za tym idzie, na zdrowej i lśniącej fryzurze zależy każdej kobiecie, gdyż stanowi ona jeden z jej głównych atrybutów, który podkreśla całą stylizację. Dlatego szczególne zaniepokojenie mogą budzić choroby skóry głowy i włosów. Real Beauty to platforma, na której znajdą Państwo informacje na temat większości schorzeń, które dotykają ten obszar ciała.

Aparat na zęby Wrocław Krzyki

Jeżeli potrzebujesz dobrego i sprawdzonego dentysty czy stomatologa we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki lub ortodonty, który założy Ci aparat na zęby, czy to zwykły czy lingwalny - wybierz naszą klinikę. Prezentujemy cały szereg usług stomatologicznych. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie prezentowane są nowości w naszej ofercie.

psycholog

W naszej poradni psycholog udziela porad na podstawie opisu problemu, pragnąć wyposażyć pacjenta w narzędzia do samodzielnego podejmowania jak najlepszych decyzji. Stara się pomóc w leczeniu między innymi: nerwicy, depresji, bezsenności. Udziela także porad jak rozwiązać stresujące sytuacje w pracy i pozbyć się tzw. psychosomatyzacji, czyli fizycznych reakcji na negatywne emocje (nerwobóle, kołatanie serca, wymioty itd.). Prowadzi również terapię par i małżeńską.

Rehabilitacja dzieci Kraków

Tym, na czym najbardziej nam zależy jest skuteczna rehabilitacja dzieci. Kraków to miejsce, w którym znajduje się nasz gabinet diagnostyczno-rehabilitacyjny. Po szczegółowym rozpoznaniu problemu mamy możliwość zapewnienia Państwu efektywnej rehabilitacji. Nasi terapeuci pracujący z dziećmi są niezwykle cierpliwi, empatyczni i przyjaźni. Sprawiają, że każde dziecko czuje się dobrze i chętnie bierze udział w ćwiczeniach. Rehabilitacja dzieci w Krakowie to chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Zmniejszenie żołądka prywatnie

Pacjenci, którzy chcą uwolnić się od problemu otyłości, a u których dieta i ćwiczenia nie przynoszą rezultatu, mogą wykonać zmniejszenie żołądka prywatnie. W wyniku operacji zmniejsza się uczucie głodu, co pozwala ograniczyć ilość spożywanych w ciągu dnia posiłków, a co za tym idzie zmniejszyć masę ciała.

Choroba wysokościowa

Jednym z największych niebezpieczeństw, jakie niesie za sobą alpinistyka jest z pewnością choroba wysokościowa. Powodowana jest przez duże natężenie promieniowania UV, znacznie obniżone stężenie tlenu w powietrzu, a także bardzo niską temperaturę otoczenia, czyli warunki, które panują na na szczytach gór.

Szczoteczka do zębów elektryczna

W naszym sklepie internetowym znajdują się różnorodne artykuły stomatologiczne używane w gabinetach. Oferujemy także produkty użytku codziennego, takie jak szczoteczka do zębów elektryczna. Dzięki ruchomej główce, bardziej delikatnej niż w wersji klasycznej, zapobiega uszkodzeniom szkliwa i skutecznie likwiduje płytkę nazębną.

Ecolab incidin

Oferujemy preparaty odkażające zarówno do użytku domowego, jak i szpitalnego. W naszej ofercie znajdują się mydła, środki do dezynfekcji skóry przed zastrzykami i pobieraniem krwi, a także spraye zatrzymujące wydzielanie potu u stóp - niezastąpione w walce z grzybicą. Preparaty Ecolab incidin zawierają substancje bakteriobójcze, aktywne w stosunku do bakterii gruźlicy, rotawirusów i wirusów opryszczki.

yogi tea sklep

Zajmujemy się sprzedażą ziołowych napojów, suplementów diety, a także zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków. Jedną ze specjalności,które oferuje nasz sklep, jest Yogi Tea, czyli mieszanka z Indii, zawierająca czarny pieprz, imbir, goździki, kardamon i cynamon. Napój jest zalewany wodą, do którego dodajemy także mleko.

Laserowa korekcja wad wzroku

Dla osób noszących okulary lub szkła kontaktowe, oferujemy rozwiązanie, jakim jest laserowa korekcja wad wzroku. Świadczymy pomoc z zakresu chirurgii refrakcyjnej, dzięki której możliwe jest pozbycie się m.in. krótkowzroczności czy astygmatyzmu. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera excimerowego.