Wiedza i szkolnictwo

Kurs cisco

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy kurs Cisco na wszystkich poziomach zaawansowania: CCNA, CCNP, CCIE oraz na kilkunastu różnych specjalizacjach, m.in. Security czy Routing and Switching. Zapraszamy do składania zapisów wszystkich, których interesuje kariera w branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej, bez względu na wykształcenie kierunkowe. Po roku studiowania zagadnień związanych z konfigurowaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi słuchacze zdają egzamin. Pozytywny wynik to zdobycie certyfikatu.

Opiekunka osób starszych niemcy praca

Jesteście Panie drobiazgowe i zawsze potrafiłyście się zatroszczyć o Waszych bliskich i stan Waszego mieszkania? Jeśli znacie do tego język naszych zachodnich sąsiadów Centrum Językowe Konik ma ofertę pracy właśnie dla Was. Opieka nad osobami starszymi wymaga wiele doświadczenia i odpowiedzialności, a w naszej ofercie proponujemy Wam możliwość wyjazdu do Niemiec i pomocy seniorom właśnie tam. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne zarobki i troskę o wszystkie formalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Testy na prawo jazdy

Posiadamy aktualną i regularnie uzupełnianą bazę pytań, które pojawiają się na egzaminach teoretycznych dla przyszłych kierowców, zatwierdzoną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Oferujemy testy na prawo jazdy, także w aplikacji mobilnej, ale zapewniamy również artykuły, które pomogą odpowiednio przygotować się do egzaminu państwowego.

Nauka hiszpańskiego Gdańsk

Proponujemy ciekawe i efektywne przyswajanie języka obcego w kameralnych, małych grupach. Nasza szkoła w Gdańsku oferuje zajęcia z native speakerami, podczas których język hiszpański jest nauczany na wszystkich poziomach zaawansowania - w zależności od wybranego kursu. Proponujemy między innymi naukę w trybie intensywnym lub ekstensywnym.

Studia aranżacji wnętrz Wrocław

Ciągle powstają nowe budynki, co sprawia, że wybór tego kierunku kształcenia jest naprawdę korzystny. Studia aranżacji wnętrz we Wrocławiu pozwolą ci na tworzenie planów wyposażenia różnych pomieszczeń. Od doświadczonych trenerów nauczysz się, jak osiągać funkcjonalność pomieszczeń oraz odpowiednio dobierać kolory czy światło.

Kurs opiekuna w żłobku

Zajmowanie się dziećmi wymaga nie tylko odpowiednich predyspozycji charakterologicznych, ale także wiedzy. Dlatego też w ramach działalności naszej bazy, znajdziesz na naszej stronie kurs opiekuna w żłobku, a także jeszcze wiele innych szkoleń, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe w zakresie zajmowania się także osobami starszymi.