Wiedza i szkolnictwo

Kurs cisco

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy kurs Cisco na wszystkich poziomach zaawansowania: CCNA, CCNP, CCIE oraz na kilkunastu różnych specjalizacjach, m.in. Security czy Routing and Switching. Zapraszamy do składania zapisów wszystkich, których interesuje kariera w branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej, bez względu na wykształcenie kierunkowe. Po roku studiowania zagadnień związanych z konfigurowaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi słuchacze zdają egzamin. Pozytywny wynik to zdobycie certyfikatu.

Opiekunka osób starszych niemcy praca

Jesteście Panie drobiazgowe i zawsze potrafiłyście się zatroszczyć o Waszych bliskich i stan Waszego mieszkania? Jeśli znacie do tego język naszych zachodnich sąsiadów Centrum Językowe Konik ma ofertę pracy właśnie dla Was. Opieka nad osobami starszymi wymaga wiele doświadczenia i odpowiedzialności, a w naszej ofercie proponujemy Wam możliwość wyjazdu do Niemiec i pomocy seniorom właśnie tam. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne zarobki i troskę o wszystkie formalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Testy na prawo jazdy

Posiadamy aktualną i regularnie uzupełnianą bazę pytań, które pojawiają się na egzaminach teoretycznych dla przyszłych kierowców, zatwierdzoną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Oferujemy testy na prawo jazdy, także w aplikacji mobilnej, ale zapewniamy również artykuły, które pomogą odpowiednio przygotować się do egzaminu państwowego.

Nauka hiszpańskiego Gdańsk

Proponujemy ciekawe i efektywne przyswajanie języka obcego w kameralnych, małych grupach. Nasza szkoła w Gdańsku oferuje zajęcia z native speakerami, podczas których język hiszpański jest nauczany na wszystkich poziomach zaawansowania - w zależności od wybranego kursu. Proponujemy między innymi naukę w trybie intensywnym lub ekstensywnym.

Kurs opiekuna w żłobku

Zajmowanie się dziećmi wymaga nie tylko odpowiednich predyspozycji charakterologicznych, ale także wiedzy. Dlatego też w ramach działalności naszej bazy, znajdziesz na naszej stronie kurs opiekuna w żłobku, a także jeszcze wiele innych szkoleń, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe w zakresie zajmowania się także osobami starszymi.