Wiedza i szkolnictwo

Kurs cisco

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy kurs Cisco na wszystkich poziomach zaawansowania: CCNA, CCNP, CCIE oraz na kilkunastu różnych specjalizacjach, m.in. Security czy Routing and Switching. Zapraszamy do składania zapisów wszystkich, których interesuje kariera w branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej, bez względu na wykształcenie kierunkowe. Po roku studiowania zagadnień związanych z konfigurowaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi słuchacze zdają egzamin. Pozytywny wynik to zdobycie certyfikatu.

praca w Niemczech opieka nad osobami starszymi

Oferta skierowana do wszystkich poszukujących zatrudnienia za granicą. Praca w Niemczech i opieka nad osobami starszymi to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się lub podszkolić język zachodnich sąsiadów. Do obowiązków należy przebywanie i pomoc w domu naszego Klienta. Zapewniamy bezpłatny nocleg, dojazd oraz wyżywienie.

Opiekunka osób starszych niemcy praca

Jesteście Panie drobiazgowe i zawsze potrafiłyście się zatroszczyć o Waszych bliskich i stan Waszego mieszkania? Jeśli znacie do tego język naszych zachodnich sąsiadów Centrum Językowe Konik ma ofertę pracy właśnie dla Was. Opieka nad osobami starszymi wymaga wiele doświadczenia i odpowiedzialności, a w naszej ofercie proponujemy Wam możliwość wyjazdu do Niemiec i pomocy seniorom właśnie tam. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne zarobki i troskę o wszystkie formalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Pomoce dydaktyczne

Na naszej stronie www znajdą Państwo wysokiej jakości plansze edukacyjne i pomoce dydaktyczne, które sprawdzą się jako interesująca pomoc dydaktyczne. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania przyspieszające proces nauki poprzez wizualizację omawianego problemu. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznawania się z naszymi propozycjami oraz wyboru najciekawszego spośród nich. Posiadamy wiele plansz edukacyjnych, które odnoszą się do różnych zagadnień i problemów. Oferujemy wysokiej jakości, trwałe materiały.