Wiedza i szkolnictwo

Kurs cisco

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy kurs Cisco na wszystkich poziomach zaawansowania: CCNA, CCNP, CCIE oraz na kilkunastu różnych specjalizacjach, m.in. Security czy Routing and Switching. Zapraszamy do składania zapisów wszystkich, których interesuje kariera w branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej, bez względu na wykształcenie kierunkowe. Po roku studiowania zagadnień związanych z konfigurowaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi słuchacze zdają egzamin. Pozytywny wynik to zdobycie certyfikatu.

praca w Niemczech opieka nad osobami starszymi

Oferta skierowana do wszystkich poszukujących zatrudnienia za granicą. Praca w Niemczech i opieka nad osobami starszymi to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się lub podszkolić język zachodnich sąsiadów. Do obowiązków należy przebywanie i pomoc w domu naszego Klienta. Zapewniamy bezpłatny nocleg, dojazd oraz wyżywienie.

Opiekunka osób starszych niemcy praca

Jesteście Panie drobiazgowe i zawsze potrafiłyście się zatroszczyć o Waszych bliskich i stan Waszego mieszkania? Jeśli znacie do tego język naszych zachodnich sąsiadów Centrum Językowe Konik ma ofertę pracy właśnie dla Was. Opieka nad osobami starszymi wymaga wiele doświadczenia i odpowiedzialności, a w naszej ofercie proponujemy Wam możliwość wyjazdu do Niemiec i pomocy seniorom właśnie tam. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne zarobki i troskę o wszystkie formalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Testy na prawo jazdy

Posiadamy aktualną i regularnie uzupełnianą bazę pytań, które pojawiają się na egzaminach teoretycznych dla przyszłych kierowców, zatwierdzoną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Oferujemy testy na prawo jazdy, także w aplikacji mobilnej, ale zapewniamy również artykuły, które pomogą odpowiednio przygotować się do egzaminu państwowego.

Wdrożenie ISO Łódź

Prowadzenie dużego przedsiębiorstwa wymaga skutecznego zarządzania - uporządkowania działań organizacyjnych, ujednolicenia struktur. Pomogą w tym odpowiednie normy, ustanowione przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną. Nasze łódzkie przedsiębiorstwo przeprowadza wdrożenia ISO różnego typu - 9001, 14001 oraz OHSAS 18001.

Złomowanie aut Poznań

Wasz samochód jest już na tyle uszkodzony, że planujecie się go pozbyć? Złomowanie aut na terenie Poznania to w jedna z naszych specjalności. Skup pojazdów jaki prowadzimy zapewni Ci optymalną cenę za jego bieżący stan, a Ty będziesz miał pewność, że zaufałeś firmie, która wszelkie formalności zrealizuje za Ciebie.

Audyt termomodernizacyjny budynku

Oferujemy dwie możliwości sprawdzania stanu ocieplenia budowli. W usłudze ograniczonej proponujemy audyt termomodernizacyjny budynku w zakresie jednego systemu lub usługi energetycznej, zaś w pakiecie szerokim dokonywana jest pełna analiza schematów technicznych, w tym ogrzewania, chłodzenia czy ciepłej wody użytkowej.