Wiedza i szkolnictwo

Kurs cisco

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy kurs Cisco na wszystkich poziomach zaawansowania: CCNA, CCNP, CCIE oraz na kilkunastu różnych specjalizacjach, m.in. Security czy Routing and Switching. Zapraszamy do składania zapisów wszystkich, których interesuje kariera w branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej, bez względu na wykształcenie kierunkowe. Po roku studiowania zagadnień związanych z konfigurowaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi słuchacze zdają egzamin. Pozytywny wynik to zdobycie certyfikatu.

Testy na prawo jazdy

Posiadamy aktualną i regularnie uzupełnianą bazę pytań, które pojawiają się na egzaminach teoretycznych dla przyszłych kierowców, zatwierdzoną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Oferujemy testy na prawo jazdy, także w aplikacji mobilnej, ale zapewniamy również artykuły, które pomogą odpowiednio przygotować się do egzaminu państwowego.

Nauka hiszpańskiego Gdańsk

Proponujemy ciekawe i efektywne przyswajanie języka obcego w kameralnych, małych grupach. Nasza szkoła w Gdańsku oferuje zajęcia z native speakerami, podczas których język hiszpański jest nauczany na wszystkich poziomach zaawansowania - w zależności od wybranego kursu. Proponujemy między innymi naukę w trybie intensywnym lub ekstensywnym.

Kurs opiekuna w żłobku

Zajmowanie się dziećmi wymaga nie tylko odpowiednich predyspozycji charakterologicznych, ale także wiedzy. Dlatego też w ramach działalności naszej bazy, znajdziesz na naszej stronie kurs opiekuna w żłobku, a także jeszcze wiele innych szkoleń, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe w zakresie zajmowania się także osobami starszymi.

Scrum szkolenia Warszawa

Jesteś mieszkańcem stolicy i planujesz przekwalifikować się lub zdobyć nowe kwalifikacje związane z technologią IT? Szkolenia metodyki Scrum proponowane dla mieszkańców Warszawy i okolic to doskonała opcja. W ofercie dostępne są pakiety o różnym poziomie zaawansowania, które zaprojektowano tak, aby jak najszybciej przydały się w rozrastającej się firmie lub pomogły w dalszym rozwijaniu projektu. Korzystna cena kursów oraz duży wybór i nowoczesne podejście do słuchaczy to główne atuty prezentowanej oferty.

Szkoła języka angielskiego

Kursy językowe na najwyższym poziomie, doświadczona kadra nauczycielska i rozsądne ceny to nasza szkoła języka angielskiego. Opalenica - to miasto wybraliśmy na naszą siedzibę. To tutaj prowadzimy zajęcia z angielskiego na najwyższym poziomie. Nasza propozycja obejmuje profesjonalne kursy językowe w niewielkich grupach (4-6-osobowe). To daje nauczycielowi możliwość przyjrzenia się brakom i postępom każdego ucznia z osobna. Nasi nauczyciele wiedzą, w jaki sposób podejść do ucznia. Szkoła języka angielskiego z Legionowa zaprasza!