Wiedza i szkolnictwo

Kurs cisco

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy kurs Cisco na wszystkich poziomach zaawansowania: CCNA, CCNP, CCIE oraz na kilkunastu różnych specjalizacjach, m.in. Security czy Routing and Switching. Zapraszamy do składania zapisów wszystkich, których interesuje kariera w branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej, bez względu na wykształcenie kierunkowe. Po roku studiowania zagadnień związanych z konfigurowaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi słuchacze zdają egzamin. Pozytywny wynik to zdobycie certyfikatu.

Opiekunka osób starszych niemcy praca

Jesteście Panie drobiazgowe i zawsze potrafiłyście się zatroszczyć o Waszych bliskich i stan Waszego mieszkania? Jeśli znacie do tego język naszych zachodnich sąsiadów Centrum Językowe Konik ma ofertę pracy właśnie dla Was. Opieka nad osobami starszymi wymaga wiele doświadczenia i odpowiedzialności, a w naszej ofercie proponujemy Wam możliwość wyjazdu do Niemiec i pomocy seniorom właśnie tam. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne zarobki i troskę o wszystkie formalności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Testy na prawo jazdy

Posiadamy aktualną i regularnie uzupełnianą bazę pytań, które pojawiają się na egzaminach teoretycznych dla przyszłych kierowców, zatwierdzoną przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Oferujemy testy na prawo jazdy, także w aplikacji mobilnej, ale zapewniamy również artykuły, które pomogą odpowiednio przygotować się do egzaminu państwowego.

Wdrożenie ISO Łódź

Prowadzenie dużego przedsiębiorstwa wymaga skutecznego zarządzania - uporządkowania działań organizacyjnych, ujednolicenia struktur. Pomogą w tym odpowiednie normy, ustanowione przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną. Nasze łódzkie przedsiębiorstwo przeprowadza wdrożenia ISO różnego typu - 9001, 14001 oraz OHSAS 18001.

Nauka hiszpańskiego Gdańsk

Proponujemy ciekawe i efektywne przyswajanie języka obcego w kameralnych, małych grupach. Nasza szkoła w Gdańsku oferuje zajęcia z native speakerami, podczas których język hiszpański jest nauczany na wszystkich poziomach zaawansowania - w zależności od wybranego kursu. Proponujemy między innymi naukę w trybie intensywnym lub ekstensywnym.

szkoła językowa

Szkoła językowa Gakko w Warszawie oferuje lekcje języka arabskiego biznesowego także w formie szkoleń dla firm. Szkoła języków obcych urządza kursy dla młodzieży. Kurs języka japońskiego, arabskiego i arabskiego w Warszawie - zapraszamy do naszej siedziby. Serdecznie zachęcamy do współpracy wszystkich chętnych.

nauka hiszpańskiego

Profesjonalna nauka hiszpańskiego szybko przynosi wspaniałe efekty. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania nauka języka będzie sprawiała ogromną przyjemność. Jest to nasza pasja i nasza specjalność! Siesta organizuje więcej niż klasyczne lekcje języka hiszpańskiego, organizujemy również kursy wyjazdowe. Dzięki nam można uczyć się tego wspaniałego języka w Hiszpanii. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy bo naprawdę warto!