Księgowość, podatki, pieniądze

prawnik

Serdecznie zachęcamy do powierzenia spraw finansowych swojej firmy profesjonalnej firmie, którą bez wątpienia jest biuro rachunkowe Śmigiel&Śmigiel. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Nasza propozycja obejmuje kompleksowe usługi rachunkowe i księgowe na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Emisja obligacji

Na przestrzeni wielu lat działalności, firma Capital One Advisers wsparła liczne przedsiębiorstwa w emisji obligacji Catalyst. Jeśli poszukują Państwo optymalnej formy finansowania swojej działalności, zachęcamy do wyboru doświadczenia i ogromnej wiedzy, która pozwoli najskuteczniej zrealizować założony cel.

Kantor Warszawa

Szukasz miejsca, w którym wymienisz funty brytyjskie, franki szwajcarskie, dolary amerykańskie, czy nawet mniej popularne waluty? Nasz kantor w Warszawie oferuje atrakcyjną wymianę walut z całego świata! Ogromnym atutem naszej działalności jest bieżące odświeżanie i aktualizowanie kursów - dzięki temu posiadamy konkurencyjne ceny.

Szkolenie windykacja należności

Nasza firma oferuje kompleksowe doradztwo z zakresu ściągania zaległych płatności. Naszym klientom proponujemy szczegółowe i tematyczne szkolenie. Windykacja należności poprawi pozycję Państwa przedsiębiorstwa aoraz zabezpieczy przed nieuczciwymi partnerami biznesowymi. Całościowo przeanalizujemy sytuację waszej firmy i zalecimy odpowiednie kroki.

Restrukturyzacja spółki

Przedsiębiorstwo świadczy wsparcie, jeśli chodzi o prawo związane z firmami. Możliwe jest uzyskanie pomocy w przypadku, w którym w grę wchodzi restrukturyzacja spółki, a także w sytuacji, w których ktoś zalega z płatnościami. Pomoc świadczona jest także w przypadkach związanych z firmami, które są w kryzysie finansowym.

Wirtualny adres Warszawa

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich tych, którzy szukają atrakcyjnej lokalizacji dla swojej firmy. ProNumerica oferuje wirtualny adres w Warszawie, pod którym można zarejestrować swoją działalność. Nasi klienci mogą również wynająć biuro na godziny, a także skorzystać z obsługi korespondencji. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Sklep papierniczy

Każdy sklep papierniczy powinien oferować Klientom nasze artykuły plastyczne. Nasza firma działa od wielu lat, a tak duże doświadczenie pozwala nam w pełni odpowiadać na oczekiwania Klientów! Tylko my oferujemy tak solidne długopisy, pióra oraz inne artykuły piśmiennicze, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Tłumacz specjalistyczny

W ramach naszej działalności zajmujemy się między innymi translacją dokumentów budowlanych, jak i przysięgłych. Nasz tłumacz techniczny wykonuje przekładnie z języka angielskiego na polski między innymi tekstów architektonicznych, technologicznych oraz z zakresu drogownictwa. Udostępniamy również profesjonalny słownik budowlany.

Księgowość Bydgoszcz

Głównym przedmiotem naszej działalności jest księgowość - w mieście Bydgoszcz. Profesjonalna kadra, szybka i rzetelna realizacja zleceń, sympatyczna atmosfera współpracy - to wszystko jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu klientowi. Zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług i przekonaj się, że pod względem księgowości nie mamy sobie równych w Bydgoszczy.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

W sytuacji nieotrzymania zadośćuczynienia finansowego za odniesiony wypadek, możliwa jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Ze względu na różnoraki charakter wydarzających się sytuacji, firma zapewnia bezpłatną konsultację w celu analizy danego przypadku i prowadzi sprawę na każdym jej etapie, również w sądzie i prokuraturze.

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów to jedna z popularnych usług świadczonych w naszym biurze. Tłumaczenia dokumentów dotyczących różnych dziedzin wymagają od tłumacza specjalnych umiejętności językowych, dlatego warto w tym względzie skorzystać z usług profesjonalistów. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Konferencja on-line

Elektronizacja dokumentacji pracowniczej to duża zmiana dla wielu przedsiębiorstw. Przysparza ona pytań o kwestie praktyczne, prawne oraz ochronę danych osobowych. Jednodniowa konferencja on-line przygotowana z udziałem specjalistów z dziedziny prawa i IT pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tym temacie.

księgowość dla firm

Na stronie internetowej naszego mieszczącego się w Szczecinie biura rachunkowego znajdziecie Państwo cennik zawierający m.in. opłatę za prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, który potwierdza atrakcyjność naszej oferty. Prowadzona przez nas księgowość dla firm to profesjonalne, rzetelne i terminowe usługi w bardzo przystępnych cenach.

Biuro rachunkowe

Każdy doświadczony przedsiębiorca dobrze wie, że większość podejmowanych i realizowanych decyzji należy podejmować z wyprzedzeniem. Nie inaczej jest z procesem kształtowania nowego lidera, który przejmie po nas stery w spółce. Przeprowadzamy sukcesję w firmach. Doradcy Adiutor pomogą Państwu w kontrolowanym i bezpiecznym przekazaniu władzy.