Księgowość, podatki, pieniądze

prawnik

Serdecznie zachęcamy do powierzenia spraw finansowych swojej firmy profesjonalnej firmie, którą bez wątpienia jest biuro rachunkowe Śmigiel&Śmigiel. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Nasza propozycja obejmuje kompleksowe usługi rachunkowe i księgowe na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Emisja obligacji

Na przestrzeni wielu lat działalności, firma Capital One Advisers wsparła liczne przedsiębiorstwa w emisji obligacji Catalyst. Jeśli poszukują Państwo optymalnej formy finansowania swojej działalności, zachęcamy do wyboru doświadczenia i ogromnej wiedzy, która pozwoli najskuteczniej zrealizować założony cel.

Kantor Warszawa

Szukasz miejsca, w którym wymienisz funty brytyjskie, franki szwajcarskie, dolary amerykańskie, czy nawet mniej popularne waluty? Nasz kantor w Warszawie oferuje atrakcyjną wymianę walut z całego świata! Ogromnym atutem naszej działalności jest bieżące odświeżanie i aktualizowanie kursów - dzięki temu posiadamy konkurencyjne ceny.

Szkolenie windykacja należności

Nasza firma oferuje kompleksowe doradztwo z zakresu ściągania zaległych płatności. Naszym klientom proponujemy szczegółowe i tematyczne szkolenie. Windykacja należności poprawi pozycję Państwa przedsiębiorstwa aoraz zabezpieczy przed nieuczciwymi partnerami biznesowymi. Całościowo przeanalizujemy sytuację waszej firmy i zalecimy odpowiednie kroki.

Restrukturyzacja spółki

Przedsiębiorstwo świadczy wsparcie, jeśli chodzi o prawo związane z firmami. Możliwe jest uzyskanie pomocy w przypadku, w którym w grę wchodzi restrukturyzacja spółki, a także w sytuacji, w których ktoś zalega z płatnościami. Pomoc świadczona jest także w przypadkach związanych z firmami, które są w kryzysie finansowym.

Wirtualny adres Warszawa

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich tych, którzy szukają atrakcyjnej lokalizacji dla swojej firmy. ProNumerica oferuje wirtualny adres w Warszawie, pod którym można zarejestrować swoją działalność. Nasi klienci mogą również wynająć biuro na godziny, a także skorzystać z obsługi korespondencji. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Sklep papierniczy

Każdy sklep papierniczy powinien oferować Klientom nasze artykuły plastyczne. Nasza firma działa od wielu lat, a tak duże doświadczenie pozwala nam w pełni odpowiadać na oczekiwania Klientów! Tylko my oferujemy tak solidne długopisy, pióra oraz inne artykuły piśmiennicze, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Tłumacz specjalistyczny

W ramach naszej działalności zajmujemy się między innymi translacją dokumentów budowlanych, jak i przysięgłych. Nasz tłumacz techniczny wykonuje przekładnie z języka angielskiego na polski między innymi tekstów architektonicznych, technologicznych oraz z zakresu drogownictwa. Udostępniamy również profesjonalny słownik budowlany.

Księgowość Bydgoszcz

Głównym przedmiotem naszej działalności jest księgowość - w mieście Bydgoszcz. Profesjonalna kadra, szybka i rzetelna realizacja zleceń, sympatyczna atmosfera współpracy - to wszystko jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu klientowi. Zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług i przekonaj się, że pod względem księgowości nie mamy sobie równych w Bydgoszczy.

telematyka GPS

Nasza oferta to jedyne w swoim rodzaju narzędzie, które pozwoli na dokładniejsze monitorowanie pracy kierowców. Telematyka GPS będzie idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na czasie, paliwie oraz mieć pewność, że pracownicy sumiennie wykonują swoje obowiązki. Zarządzanie flotą pojazdów jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

W sytuacji nieotrzymania zadośćuczynienia finansowego za odniesiony wypadek, możliwa jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Ze względu na różnoraki charakter wydarzających się sytuacji, firma zapewnia bezpłatną konsultację w celu analizy danego przypadku i prowadzi sprawę na każdym jej etapie, również w sądzie i prokuraturze.

Tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów to jedna z popularnych usług świadczonych w naszym biurze. Tłumaczenia dokumentów dotyczących różnych dziedzin wymagają od tłumacza specjalnych umiejętności językowych, dlatego warto w tym względzie skorzystać z usług profesjonalistów. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!